Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a fontos döntésekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fontos döntésekben mindig ő döntött és lebeszélt az igazamról, akkor jól döntök, ha szakítok?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő hogy a fontos kérdésekben mindig az ő akarata érvényesült és természetes volt neki, hogy akkor nekem is úgy lesz jó, ahogy ő kitalálta..

Sőt néha még randinál is amikor én akartam menni fájt a feje, fáradt volt.. bezzeg ahová ő akart menni ment a hiszti férfi létére hogy jó akkor ő megy egyedül ha én nem vagyok hajlandó menni

Szerintetek jogos emiatt szakítani?



2020. ápr. 12. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Jogos.
2020. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De nem hagyod majd lebeszélni magad róla?
2020. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jogos szakítani, ha nem jöttök ki egymással, bármi legyen is az ok. Elég annyit mondani neki hogy nem érzel iránta semmit és nem hiszed, hogy ez változni fog. Persze bele mehetsz magyarázatokba, de abból csak egy veszekedés lesz aminek az a vége, hogy "ilyenért nem szakít az ember".
2020. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Mintha nárcisztikus lenne...
2020. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden perccel csak az idődet pocsékolod el vele.
2020. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Jól esik a megerősítés,mert mindezektől függetlenül szeretem nagyon :(

2020. ápr. 12. 11:45
 7/9 A kérdező kommentje:
De próbálok őszintén az eszemmel dönteni, hogy nem ilyen férfit érdemlek
2020. ápr. 12. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem olybà tünik hogy ebben sem te fogsz dönteni hanem ö es akkor szakitotok majd valijaban vegleg amikor ö gondolja.


Ez a szerete még szöveg miatt is eselyed nincs szakitani :)

2020. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Max fenyegtözni tudsz csak vele. Azon at fog làtni
2020. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!