Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felköszöntsem az exem születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem az exem születésnapján?

Figyelt kérdés

Ő hagyott el engem, kb. másfél hónapja, több éves kapcsolat volt. Holnap lesz a szülinapja, az enyém rá egy hét múlva. Nekem még vannak érzéseim, ő már állítása szerint nem szeret. A fentiek okán én örülnék, ha gondolna rám, de mivel az én szülinapom van később, ezért elég hülye helyzetben vagyok, hiszen ha én nem írok, valószínűleg ő se fog (ha amúgy írt volna akkor se), ha viszont én írok neki, akkor lehet csak amiatt írna, udvariasságból, és nem azért, mert magától is írt volna. (Tudom, tudom, ez a legnagyobb problémám jelenleg.)

Plusz ott van az is, hogy mégis ő szakított velem, nem akarom úgymond "ráerőszakolni" magamat.



2020. ápr. 13. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normális vagy?
2020. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Néha magam is azt gondolom, hogy nem.
2020. ápr. 13. 23:52
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nehogy!!!!
2020. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz neki, azzal azt üzened, hogy visszavárod, újrakezdenéd vele.
2020. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És ha nem írok, azzal nem leszek bunkó? Nem akarok bunkó lenni, de azt sem akarom éreztetni vele, hogy teperek utána, vagy ilyesmi.

2020. ápr. 13. 23:59
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

?? Csak ne írj és kész. Nem bunkóság, ha szakítanak veled, és utána Soha, Semmit nem írsz a másiknak :D

Ő meg ettől függetlenül is felnőtt ember, el tudja dönteni egymaga, hogy mit akar.

Gondolj bele, ha ezen az íráson múlna bármi is, hogy visszakaphatod-e vagy nem, az már rég rossz.

2020. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne irj. Most egy szuletesnapi koszontest szeretnel tole istenigazabol, es azt se csak udvariassagbol.

Ha azt szeretned, hogy valaha jelentkezzen, ne keresd.

Persze en beledoglenek, de muszaj megallni. Semmit ne tegyel.

2020. ápr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

Összeszedem magam, és valahogy kibírom, hogy ne írjak. :)

2020. ápr. 14. 00:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne írj!
2020. ápr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is kb. ebben a cipőben vagyok, én úgy döntöttem, hogy írok, de a lehető legtárgyilagosabban: "Boldog szülinapot!" semmi háttér, kép, zene, smiley, minden fakszni nélkül, hogy lássa, hogy gondoltam rá, nem vagyok bunkó, de nem várok el egy hosszú beszélgetést belőle.
2020. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!