Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is ilyen depressziós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen depressziós?

Figyelt kérdés

Meg akarok halni

Annyira fáj hogy nincs velem a szerelmem aki elhagyott már hónapok óta...

Mi lehet ebből a kiút?

Tényleg ideje lenne inkább felkötnöm magam?


2020. ápr. 18. 03:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj szakemberhez, kezdjetek el dolgozni ezen. Van kiút, de akarni és tenni is kell érte.
2020. ápr. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szintig jó, ha szenved, gyászol az ember egy szakításban is.

Régebben én úgy csináltam a saját magam leszoktatását az exemről, hogy 2-3 hónapig néztem a közös képeket, szomorú zenét hallgattam, az összes csecsebecse amit kaptam tőle, szem előtt volt. Jól esett szenvedni.


Aztán az apróbb dolgokat elraktam egy dobozba, majd 1-2 hónap után a nagyobb dolgokat, pólóját, kispárnát. Ékkor már tudatosan próbáltam vidám dolgokra fordítani a figyelmemet, inkább kevesebb, mint több sikerrel.


Majd megint 2-3 hónap múlva szortíroztam a képeink között...és így fokozatosan, lassan egy év alatt kikecmeregtem a depresszióból. Nekem ennyi időre volt szükségem, hogy sírás nélkül gondoljak rá, és amikor már hetek óta nem sírtam és nem szomorkodtam miatta akkor az utolsó rá emlékeztető dolgot is bedobozoltam és szó szerint lezártam a dolgot.


Megölni magad értelmetlen. Tudom, hogy bullshitnek hangzik, de jön majd másik partner akit nagyin fogsz szeretni. Csak add meg magadnak a gyászidőt. Ha hosszú hónapokig elhúzódik, akkor viszont kérjél segítséget. Vannak ingyenes/normál hívásdíjas, anonim lelkisegély telefonközpoktok, hívd fel őket, és beszélgess velük hetente párszor.


Vagy a barátaiddal ha beszélsz a bánatodról az is segít.

2020. ápr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Az emberek többsége NEM teheti meg, hogy egész nap keseregjen.


Dolgozni jár, felelőssége van, el kell tartania egy háztartást, vagy segíteni mindenben.


Az nem képes túllépni aki nem is akar, illetve aki sz**art sem tesz annak érdekében, hogy változzon a helyzete.


ÉS az ilyennek a java hiszti.

2020. ápr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj (tudom, könnyű azt mondani), el fog múlni. Idővel enyhülni fognak a sebek.


Persze neked is tenned kell azért, hogy ne tépd fel őket. Kérlek, légy erős, és ne nézegesd a közösségi médiában, ne írj rá, ne keresd.

Foglald el magad, szánj időt a hobbira, házimunkákra - egy a lényeg, ne vele foglalkozz.


Ha pedig nagyon nem enyhül, akkor keress fel egy szakembert, sokan online is vállalnak.

2020. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem 2 hónapja szakított a párom es egy házba lakunk...hidd el átérzem...
2020. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!