Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges, hogy ezúttal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ezúttal tartós lesz a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedek egy sráccal, már tali us volt de a napokban közölte hogy meg szeretné az exével újra próbálni 3x. Először 5 éve jártak néhány hónapot, majd 2 éve szintén pár hónapot. A srác nagyon régóta ismeri a csajt sokáig csak nagyon jó barátok voltak. A csaj egyik legjobb barátnője a srácnak is a legjobb barátnője. Az okokat nem tudom mért mentek szét. Most már 23 éves a pasi. Ti mit jósoltok ennek a harmadszori újrakezdésnek? A srác nagyon jó pasi bármennyi nője lehetne. Szerintetek mért megy vissza az exhez? Számíthat hogy ő lehetett az első nagyobb szerelem és hogy barátokként indultak?
2020. ápr. 21. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen sraccal nem allunk le, nem veszuk fel a bohoc jelmezt...
2020. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bla bla bla....


Nincs túl rajta, és engem ne hitegessen, az ilyen ember aki még az exéért rajong az ne tegye a szépet és a jót a másiknak mert csak pótlék.

2020. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz tartós a kapcsolat, mert akik ennyire nem bírták ki együtt, azok eztán sem fogják. Viszont szerintem ez téged nem kell, hogy érdekeljen: a srácnak nem te vagy az elsőszámú, innentől fogva meg csak egy pótlék lennél, ha az nem jön össze neki.
2020. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen. Sanszos, hogy ami miatt korábban szetmentek azt se oldották meg. Enélkül meg értelmetlen ujrakezdeni bármit is.
2020. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy láthatatlan kötelék amiről Te nem tudsz. Egy marionett bábu nem fogja elmesélni mi az az erő, amit ott tartja a kötelet közte meg a bábjátékos (a barátnő) között.

Mit jósolok. Azt, hogy amíg utána sápítozol a Te időd is megy. Lehet valaki ott áll nem messze tőled és azon kesereg, hogy itt ez a b@$zott jó csaj, össze szeretnék jönni vele, de full odavan az után az idióta bohóc után, aki most ment vissza másodszor is a csajához.

Értsd meg, az egy yoyo kapcsolat. A csaj játszik a sráccal, mint macska a fonálgombolyaggal, és ez a fonálgombolyagnak is tökéletesen megfelel!

Felejtsd el Őt és keress valakit a Érted van oda!

2020. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!