Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy ilyen kapcsolat után ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat után ti számonkérnétek a szakítást?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt. Nem mondanám valódi párkapcsolatnak, mert kb heti egyszer ha találkoztunk, de csak akkor, ha volt hozzá kedve. De közben mondogatta, hogy szeret meg ilyenek, volt hogy komolyabban voltunk együtt, volt hogy alig keresett. Mással nem volt semmilyen kapcsolata közben, tehát csak velem volt. Barátainak is a barátnőjeként mutatott be.

Na mindegy, amióta van ez a karanténos dolog, teljesen eltűnt (de már előtte is kezdett igazából) találkozni nem akar, beszélni se, hagyjam, fáradt. A munkája megszűnt addig, amíg karantén van, szóval ezért is ideges, de az még nem lenne indok, amiért engem teljesen ignorálni kell.

De mostmár biztos, hogy vége, 2-3 hete nem is beszéltünk egyáltalán, fel sem hívott, annyit se mondott, hogy boldog húsvétot vagy valami. Egyetlen szót sem beszéltünk. Tudom, hogy leszar és vége, kezdem feldolgozni, de szerintetek még egyszer utoljára felhívjam és számonkérjem, hogy legalább annyira tisztelne meg, hogy azt mondja vége? Vagy fel se hívjam inkább? De nekem könnyebb lenne feldolgozni, ha kimondaná, hogy vége... Ha ezt elmondom neki, valószínűleg az lesz rá a válasza, hogy nincs neki energiája erre, hülye vagyok. Adjatok egy logikus választ: felhívjam vagy ne?


2020. ápr. 26. 17:36
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
És kérlek ne írjatok olyan válaszokat, hogy minek mentem bele ilyen kapcsolatba... akkor még nekem is jó volt ez így. Csak most nagyon rossz, hogy annyira nem tisztel meg, hogy legalább annyit mondjon vége.
2020. ápr. 26. 17:38
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Minek? Csak magadat járatod le.
2020. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne, hagyd a francba. Megérdemelné, hogy beolvass neki, de biztos, hogy a végén még ő lenne felháborodva.
2020. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Sokszor elvesztettem már a tartásom ebben a kapcsolatban, nem lenne újdonság, hogy lejáratom magam... csak le akarom zárni tisztességesen:( másképp nem tudom elfelejteni
2020. ápr. 26. 17:40
 5/29 anonim ***** válasza:
Mindig találni fogsz újabb okokat arra, amiért úgy fogod érezni, hogy keresned kéne. Ezért szokták azt mondani, hogy ilyenkor minden kapcsolatot meg kell szakítani, tiltani kell. Amit am én sem tartottam be
2020. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ha veled akarna lenni, keresne. Ha karantén is van, a telefont még fel tudja emelni. Szerintem ne alázd meg magad. Ha beszélnél vele, hallanád a hangját, úgyis csak felkavarna. Pláne ha még nem valami szép stílusban beszélne veled netán.
2020. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Meg akarom kérdezni mi van... csak megunt vagy jött más vagy bármi... egészen eddig tök jól elvoltam nélküle, kezdtem elfelejteni az elmúlt 2 hétben. Úgy voltam vele, hogy oké, ő döntése, ő vesztesége, leszarom... De ma valami eltört bennem és nagyon rossz ez így.
2020. ápr. 26. 17:46
 8/29 anonim ***** válasza:
Eddig is csak szexre kellettél neki. Van masik nő.
2020. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Írj neki egy üzenetet, hogy; köszönöm az eddigieket, de a továbbiakban nem szeretném folytatni a kapcsolatunkat. Minden jót kívánok.
2020. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én megértem, engem is iszonyatosan triggerel, ha valamit nem értek és nincs lezárva se. Én biztos beszélnék vele a helyedben, főleg ha te is úgy érzed, hogy könnyebben tudnád lezárni úgy.

Valószínűleg magával nincs rendben egyébként, ezzel nem tudsz sajnos mit tenni, találsz majd olyat aki értékelni fog. :)

2020. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!