Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy ilyen kapcsolat után ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat után ti számonkérnétek a szakítást?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt. Nem mondanám valódi párkapcsolatnak, mert kb heti egyszer ha találkoztunk, de csak akkor, ha volt hozzá kedve. De közben mondogatta, hogy szeret meg ilyenek, volt hogy komolyabban voltunk együtt, volt hogy alig keresett. Mással nem volt semmilyen kapcsolata közben, tehát csak velem volt. Barátainak is a barátnőjeként mutatott be.

Na mindegy, amióta van ez a karanténos dolog, teljesen eltűnt (de már előtte is kezdett igazából) találkozni nem akar, beszélni se, hagyjam, fáradt. A munkája megszűnt addig, amíg karantén van, szóval ezért is ideges, de az még nem lenne indok, amiért engem teljesen ignorálni kell.

De mostmár biztos, hogy vége, 2-3 hete nem is beszéltünk egyáltalán, fel sem hívott, annyit se mondott, hogy boldog húsvétot vagy valami. Egyetlen szót sem beszéltünk. Tudom, hogy leszar és vége, kezdem feldolgozni, de szerintetek még egyszer utoljára felhívjam és számonkérjem, hogy legalább annyira tisztelne meg, hogy azt mondja vége? Vagy fel se hívjam inkább? De nekem könnyebb lenne feldolgozni, ha kimondaná, hogy vége... Ha ezt elmondom neki, valószínűleg az lesz rá a válasza, hogy nincs neki energiája erre, hülye vagyok. Adjatok egy logikus választ: felhívjam vagy ne?


2020. ápr. 26. 17:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele,felejtsd el őt
2020. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Neeee, úgyis csak felidegesítene a szokásosan unott, semmibevevő, értetlen leszarom-reakciójával. Nem semmi, amit leírtál, de láttam már hasonlót.

"Aszittem észrevetted, hogy mi van...Jó'van, tessék, szakítsunk...Ki van mondva...Jó'van, bocs...Nem volt semmi, csak úgy voltam vele, hogy má' minek hívjalak fel. De mostmár akkor megbeszéltük, ugye?" Kb így tudom elképzelni. Kell ez neked? Csak felrobban a fejed az idegtől. 😃

Nem tisztel meg azzal, hogy odavakkantsa, hogy vége van, te se tiszteld meg azzal, hogy igényt tartasz a részvételére a kapcsolat lezárásában. Fel a fejjel, túl tudsz rajta lépni magadtól is.

2020. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
#12 Az a vicces, hogy pontosan ilyennek képzelem el a válaszát😀 Nem tudom.... ahogy ismerem magam, úgyis felhívom előbb vagy utóbb. (Ha egyáltalán felveszi még) De még várok vele azért, hátha közben megokosodok.
2020. ápr. 26. 19:22
 14/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a kapcsolat már végetért, csak nem a szokásos szemtől-szemben módon. Én nem fárasztanàm magam a rákérdezéssel. A válasza nem vinne előre. Szerintem tojd le nagyívben ezt a pasast.
2020. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges felhívni. Ő a szakítás leggyávább módját választotta. Lépj túl rajta!
2020. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Én nem feltétlen számon kérném, hanem én szakítanék. Inkább azért, hogy "dokumentálva" legyen, és ki legyen mondva. Mert az ilyen bunkók aztán, ha ki vannak éhezve,mégis rád írnak, és elhordanak, majd minden k...nak, ha közben összejöttél vki mással, merthogy technikailag még együtt vagytok, mert szakítás nem történt. Ezt érdemes elkerülni.
2020. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Annyira szar érzés, mert egyszerűen szükségem van egy lezárásra, ahhoz hogy rendesen el tudjam engedni végre, viszont nem is merem igazából felhívni, mert nem vagyok kész arra, hogy halljam, hogy vége...
2020. ápr. 26. 21:59
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Szar, de ő az a fajta, aki így vetett véget. Ez ellen meg nem tehetsz. Csak balhé lesz úgyis. Plusz, ha tovább foglalkozol vele, még tovább lesz szar.
2020. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha szükséged van lezárásra, küldj neki TE egy üzenetet, hogy vége. Ha ő ennyire tisztel, akkor simán szakíthatsz így is, tádám: megvan a lezárás. Miért is várod, hogy ez a kis féreg zárja le?!
2020. ápr. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Igy tedd:

Megkerded miujsag veled?

Es meglatod mit ir vissza

Ha lehet ne egybol irj vissza hanem.huzd az idot a valasszal.

Ha semmit sem ír akkor nem egybol! hanem par ora-nap utan megirod h. latod valaszra sem.meltat akkor sz.rsz ra te is , annal jobb es ennyi

2020. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!