Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A parom nem akar szakitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem akar szakitani engem meg gyotor a lelkiismeretfurdalas hogy mi lenne vele ha elhagynam, nagyon rossz ez a helyzet, ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a kapcsolat, és nincs esély a helyrehozására, akkor jobb különválni.
2020. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy Teréz anya.
2020. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazabol annyira nem rossz de egyetlen porcikam sem kivanja mar
2020. ápr. 27. 09:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás még házasságban sem beleegyezéses műfaj. Nem kell vele foglalkozni, hogy érzelmileg zsarol, túl lesz rajra, mint mindenki más! Inkább leszel boldogtalan, magadnak ennél fontosabbnak kellene lenned?!
2020. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek egy élete van, a szerelem pedig nem szociális alapon működik. Sajnálatból ne maradj vele! Hidd el, ki fogja heverni. Csináld határozottan és kulturáltan, és lehetőleg ne barátkozz vele, mert csak annál lassabban lép tovább.
2020. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vannak kozos gyerekeink igy joban kene maradnunk csak mar en erzem magam szarul hogy igy megalazza magat hogy nem erdekli hogy nem szeretem nem kivanom akkor is egyutt akar maradni,mar jo par eve turom ezt csak mar ott tartok lelkileg hogy nincs kedvem felebredni reggel
2020. ápr. 27. 10:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Párterápiát próbáltatok?
2020. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne maradj vele sajnálatból. Tényleg nem éri meg.
2020. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam. 🙂 De egyszer annyira sok lett, hogy nem érdekelt semmi és léptem. Bár fájt, mert sajnáltam. De nem szerettem, és megadtam magamnak és neki is a lehetőség arra, hogy lehessen majd valaki aki engem is és őt is boldoggá teszi.


Nem bántam meg! Ha elszánod magad, készülj fel, tényleg nagyon rossz és szív szorító lesz de megkell lépned. Miért kéne boldogtalanul élned valaki mellett? Dehogy kell🥰

2020. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vannak közös gyerekek? Azért ez így már más kategória, mint szakítani, mert kiüresedett a kapcsolat. Szenvedni persze akkor sem kell, de én biztos, hogy megpróbálnám rendbe hozni a dolgot. Mi az oka, hogy ennyire nem akarsz már vele lenni?
2020. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!