Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vége a kapcsolatomnak, átvágta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a kapcsolatomnak, átvágtak a barátnőim, rossz családi helyzet. Így hogy lábaltok ki a szakításból?

Figyelt kérdés

3,5 éves kapcsolatomnak lett vége. Az utolsó hónapokban bekattant a barátom, undorítóan viselkedett velem, nem érdekelték az igényeim, állandóan a telefonját nyomkodta mellettem, és mindenre volt ideje(2 hétig elmenni nyaralni a haverokkal), rám viszont 1 napja nem volt, hogy elmenjünk strandra. Szóval, szakítottam. Ő keres folyton, hogy szeret engem, szerelmes belém, de elfogadta a döntésem(rengetegszer próbáltam vele megbeszélni).

Nekem ő volt a minden, a legjobb barát.

Ráadásul az élet többi terén is gáz van most: a legjobb barátnőm átvágott, 3 barátnőm kihasznált és csak akkor keresnek, ha baj van. A családi helyzetem pedig röviden:

3 testvérem van, az egyik mentálisan beteg. A nagymamám 93 éves, minden napos állandó ápolásra szorul, amiben kiveszem a részem. Apám 60 éves, a nagyi ápolásában kezd teljesen tönkre menni, a másik testvérem után én takarítok, penészedik a tányér, letojja, nem érdekli, ha nem takarítok úszik miatta a lakás.

23 éves lány vagyok, kezdek teljesen tönkremenni. Egyetemista vagyok, még két évem van.

Sose voltam az a szociális alkat, mindig magamnakvaló voltam, és emiatt különcnek titulálnak.Úgy érzem, hogy ezzel a szakítással az élet egy hatalmas terhet adott a nyakamba. Iszonyatosan fáj, ráadásul én nem is az a lány vagyok, akiért tolongnak, vagy megfordulnak az utcán. Úgy gondolom a szívem a helyén van, de ez nem elég, a párom is a végén már más lányokat dicsért nekem.

Szóval, az egész egy tragádia. Ki hogy lábalt ki?


2018. júl. 15. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom hogy ez történik veled. Elhiszem hogy nehéz lehet. Nincs eseleg egy olyan felnőtt a közeledben akiben megbízol? Esetleg pszichológus? Ha elfolytod magadban, akkor csak rosszabb lesz.
2018. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe: mi nem haldoklunk, mi így élünk:) Mit értesz kilábalás alatt?


Mit értesz kihasználás alatt? Aki úgy érzi, hogy mások kihasználják, az elég nagy bajban van. Én onnan tudom, hogy jó életem van, mert sosem éreztem úgy, hogy valaki kihasznált volna. Ez olyan egoista megközelítése a dolgoknak, amikor én vagyok középen és aki ezt nem látja az kihasznál. Lehet ez jó kiindulópont lenne neked is. Hogy megismerd magad annyira, hogy ne gondold, hogy kihasználnak.

A családdal sajnos nem tudsz mit kezdeni, ahogy látom szükség van rád a rendszer működtetéséhez.

A párkapcsolatodat pedig rendezni kell, akár ezzel a nyomkodóssal, akár egy újjal. Az biztos nagy lökést jelentene.

2018. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van olyan személy, akinek kibeszélhetem, az Apukám élettársa, de mostanában napokig nem beszélünk, mert elfoglalt.

A kihasználás alatt azt értem, hogy rámozdultak a páromra, vissza éltek a bizalmammal, tovább adtak rólam privát információkat, illetve amikor baj volt lelkileg, segítettem nekik, majd én voltam az egyetlen, akit nem hívtak meg programokra. :)

Ezek nem barátok.

A kilábalást úgy értettem, hogy az egész élet egy küzdés, ahogy az Az ember tragédiájában van, de nekem teljesen elfogyott az energiám, csak altatóval tudok aludni 23 évesen, ez így nem egészséges.

2018. júl. 15. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Túlspirázod ezt a kihasználást:) Fiatal vagy még lehet rendes barátnőd:)

Nem vagy te maximalista egy picit?

2018. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

dettó ugyanígy volt.


Írtam, olvastam, énekeltem. KErestem új hobbit, eljártam vívni, jógázni, dolgoztam mellette.


Ha nagyon szar volt, akkor egy 5 literes csokijégrémmel megnéztem vagy 4 sírós filmet, aztán reggel go meló.


Ennek 2,5 éve, már 2 éve kapcsolatban élek, most 1000km-re a párommal.

A "bartáimat" nem kerestem azóta sem, szarok rájuk, a családom meg néha érdeklődik de ennyi.


Kit érdekel, elvagyok én egyedül/kettesben is :)


29n

2018. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!