Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megemlítettem, hogy a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megemlítettem, hogy a szakításon gondolkozom. Normális reakció ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elhidegültem a barátomtól ,próbálkoztam, de megváltoztak az érzéseim. Ő nagyon odáig volt értem, azt is mondta hogy velem le tudná élni az életét.

Telefonon beszéltünk, és kicsúszott a számon, hogy gondolkoztam a szakításon, de semmi se lett kimondva. Kértem, hogy találkozzunk személyesen, mert nem így szeretném lezárni. Nem válaszolt semmit, másnap letiltott minden honnan.

Normális vagy gyerekes ez a reakció? Ő 28/F, én 25/L



2020. máj. 1. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy kissé gyerekes, de a pasik már csak ilyenek. Látszik hogy soha nem nőnek fel.
2020. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedése gyerekes, de az se volt túlérett hogy telefonban szakítasz. Hiába mondtad utána hogy találkozzatok személyesen úgy akarod, az olyan mint ha valakit megütnél és utána szolnál h megfogod ütni...
2020. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Caak megkönnyíti a döntésed...


Utálom amikor egy nő ilyeneket mond, hogy ő szakításon gondolkozik. Én mondjuk nem letiltani szoktam, hanem szakítani vele, ott akkor

2020. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hogyan szeretted volna lezárni? Nagy lelkizés, sírás-rívás közepette??? Első szóra megértette, én is azt mondom, nincs mit beszélni róla a továbbiakban.
2020. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem telefonon kell szakítani, szerintem sem szép dolog. De kicsúszott a számon, mert folyton kérdezgette hogy de mi a baj, mert érzi hogy van valami.

Felnőtt emberek módjára le szerettem volna ülni vele, magyarázatot adni, ha van kérdése megválaszolni azt. Azért majdnem 1 évig voltunk együtt, sokmindent megéltünk közösen, normális lezárást szerettem volna.

2020. máj. 1. 20:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt a párod részéről nem sértődésről van szó, hanem egy kellemetlen és fájdalmas helyzettől való menekülésről. Ezért tiltott le. Gondolj bele, reálisan mit várhat egy személyes beszélgetéstől: hogy felsorolod neki a szakításod okait, ami legalább részben vagy akár teljes egészében várhatólag nem más, mint annak a listája, hogy ő miért nem volt elég jó neked. Ki szeretne egy hosszú kritikát a fejéhez kapni, majd az elutasítástól megalázottan elsomfodrálni a beszélgetés végén? Mindenki az önbecsülését védi, ő is ezt tette a letiltásoddal.
2020. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
#1: Én meg volt hogy hasonló esetben személyes találkozót kértem és nem kaptam, azóta se láttam. Most akkor mondjam én is azt, hogy "a nők már csak ilyenek, sose nőnek fel"?
2020. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"Gondolkodtál a szakításon", majd azzal jössz, hogy "de semmi se lett kimondva", aztán viszont már a személyes lezárást kész tényként említetted. Ez az egész maszatolás a "gondolkodásról" meg hogy nem lett kimondva, nem volt túl szerencsés. Az ex-pasid csak lezárta dolgokat, amiket te is le akartál. Kicsit drasztikusan, de hát jobb ez, mintha sírna,, fenyegetőzne vagy "még egy esélyt" könyörögne.
2020. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért te is baromi gáz vagy. Mindig is utáltam az ilyet, hogy én találgassak, hogy mi baja van a másiknak. Szerencsétlen érezte, hogy valami bajod van...de miért kellett megvárni, hogy lássa, ezen rágodjon, hogy mi a bajod. Tudtad, miért nem mondtad el időben. Minek húztad az idejét? Aztán telefonban nyögöd be? Jól tette, hogy tiltott, nő vagyok de ez a véleményem.
2020. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Viszont azt nem írtam, hogy ő korábban hányszor dobott már hirtelen felindulásból, és ezt ő is elismerte, facebook üzenetben!

Nyilván időbe telik rájönni, hogy valaki szakítani akar, nekem nem egyik percről a másikra pattant ki a fejemből. Jobb lett volna, ha úgy eljátszom magam előtte mintha semmi sem lenne?

Szerintem azt nem tudta elfogani, hogy én szakítottam vele,mert többször hangoztatta hogy vele még senki se szakított.

2020. máj. 1. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!