Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ez normális viselkedés tőlem?

Figyelt kérdés

2 hete szakított velem a volt barátnőm, mert kiszeretett belőlem (ennek hosszú a sztorija, sok minden vezetett ide, de röiden ennyi).


Én tegnapig próbálkoztam fentartani a chatelést, próbáltam rávenni, hogy próbáljuk újra, hisz még szeret, csak nem úgy, de időközben rájöttem mik történtek na de mindegy. Próbálkoztam, de nem aláztam meg magam könyörgéssel, csak régi emlékek felidézése, cuki szövegek, de semmi könyörgés meg fenyegetés.


Jóban maradtunk, ő lezárta és én is beláttam, hogy tönkrement és felesleges vergődnöm, megbeszéltünk mindent, jóban maradtunk.


Ma jöttem haza, ő már irányban lakik mégis az én buszomon volt, ráadásul az mellett, aki rámászott (amíg jártunk féltékeny voltam rá, de joggal, mert hagyta és jópofizott vele (osztálytársa)). Aztán néztem őket, ő meg rám, hogy mit nézek, odaszóltam, hogy "jó b**i" aztán elfordult, leszáláskor nem is nézett rám. Én szóltam oda, hogy "szia vagy valami?". Erre annyit mondott, hogy "szia" és erőltetett mosoly.


Első kérdés: normális, hogy (szenvedő félként) próbálkoztam nála és nem engedtem el őt egyből a szakítás napján?


Második kérdés: a buszos reakcióm /idegességből/ normális/jogos volt? Én annak érzem, bár már nem tartozunk össze, mégis fáj, mert szeretem őt. De lenyugtattam magam amikor sétáltam haza buszról, mert nem fogok miatta idegeskedni.


F/18


2 évet voltunk együtt, első komoly kapcsolat.



2018. jún. 4. 17:45
 1/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
66%

"Én tegnapig próbálkoztam fentartani a chatelést, próbáltam rávenni,"


Nem normális, sőt egyenesen szánalmas, hogy nem tudod elfogadni a kapcsolatotok végét. Ő döntött, minek akarod ráerőltetni a saját dolgot?


Szakítás után miért akarsz egyáltalán jópofizni?


A buszos reakciód is MI A F_SZ?!?! Leb_zizod, akivel van (akármilyen az előéletük) és még utána köszöngetni akarsz és zokon veszed, hogy ő sz_rna a fejedre? Normális vagy?

2018. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jólvan meg lehet ezt szépen is mondani nem kell egyből letámadni.
2018. jún. 4. 18:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg miért ne maradnák vele jóba, ha nem vesztünk össze és megbeszéltünk mindent? Nem fogom őt utálni, és haragudni sem fogok rá. Köszönőviszony maradhat...
2018. jún. 4. 18:02
 4/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
74%
Leb_zizod az utazó társát és köszönő viszonyban akarsz maradni vele? :D
2018. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tapló vagyok, mert ő nagyon jól tudja, miért mondtam rá azt és ő is úgy hívta előttem azt a gyereket. És szerintem te sem illetnétek szép szavakkal azt az embert, aki rámászik arra a nőre akit szerettek. Különbenis olyan a gyerek mint egy kiscsaj.
2018. jún. 4. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Az eleje az ilyen sajnos...

Ezt ki kell bírni, lehet hogy lesz 3-4 hónap is mire elmúlik az egész.

2018. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Téged még nem vertek szájba?


Én bitosan megtettem volna, ha lebzizol OK nélkül.


A csajodat megértem, nyilván "épületes" társ lehettél.

2018. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"És szerintem te sem illetnétek szép szavakkal azt az embert, aki rámászik arra a nőre akit szerettek."


3 hónapja szakított velem a barátom, és szinte azonnal új barátnője lett (Aki lehet már előbb is megvolt neki, de ez mellékes).

És ha egyszer össze futok velük tudod mit fogok csinálni? Nem, nem azt mondom majd, hogy "jé ott egy kva", hanem szépen mosolygok, azt mondom "Szia/ sziasztok" és boldogan tovább sétálok.

Mert nekem van becsületem, és nem alázom meg magam, akkor sem ha szrul esik, hogy lecserélt. Ennyi. :)

2018. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!