Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hisztek a megbánásban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a megbánásban és abban hogy egy csúnya szakítás és 2 év elteltével egyszer fel fog keresni az exetek? 21/L

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve, hogy szakítottunk, nem lett szép vége, tulajdonképpen befejezetlen maradt az egész.

Igaz, hogy a szakítás óta ugyanaz a barátnője van (akivel megcsalt), de van esély rá hogy egyszer fel fog keresni akár személyesen, akár interneten keresztül?

Egyébként hiába lakik a közelemben, 2 év alatt egyszer sem futottam össze vele mert más felé jár ő is, én is és azt is biztosan tudom hogy bulikba is azért nem jön mert tudja, hogy én ott lennék (ezt annak idején megbeszéltük).

De kíváncsi lennék, hogy volt e valakinek hasonló tapasztalata. Még ha több évet is kellett rá várni.



2020. máj. 5. 01:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyetérteni tudok a korábbiakkal, 2 év alatt ha megbánta volna a szakítást és akart volna, akkor már milliószor felkereshetett volna. Ez nem valószínű, hogy változni fog akárhány év múlva is. Elhagyott valaki másért, és a jelek szerint ez így is fog maradni, nem valószínű, hogy utánad menne. Ha befejezetlen maradt is a dolog, ezt le kéne zárnod magadban és tovább lépned, mert a legszebb és legjobb éveidet pazarolod el a várakozásra- feleslegesen.

Nekem is volt olyan, hogy abban reménykedtem, majd visszatér hozzám, de nagyjából max fél év után mindig feladtam, és én is tovább léptem, ha 2 vagy több év elteltével bárki felkeresett volna, max egy beszélgetésben lettem volna benne. Ilyen fiatalon pláne, de egyébként is örök hiba az exekkel újrakezdeni bármit. Tudod, felmelegítve csak a töltött káposzta jó.

2020. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2 év után már csak egy rossz emlék vagy neki, ne áltasd magad. Még ha esetleg meg is bánja valami csoda folytán, hogy rosszul viselkedett veled, ne számíts arra, hogy bocsánatot kér. Nem tudom mire számítasz, rég ideje lenne túllépned rajta.
2020. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A legaljasabb dolog amikor az egyik bizonytalanságban tartja a másikat. Neked kell befejezni és lezárni és elengedni azt az embert. Hidd el inkább mond magad szerencsésnek, hidd el nincs rá szükséged. Az ilyennél jobb a semmi is.


Megbánni? X év után megbánná? Ha elfogadsz egy jó tanácsot, engedd el, ne bocsáss meg neki, késő bánat,viszont bocsáss meg saját magadnak, és ne pazarold ilyen emberre az idődet, ahogy írták előttem, jobbat érdemelsz, olyat aki a tenyerén hordoz, és nem talomba tart mint egy zsebi pótlékot, mert az ilyenek mindig zsebi pótlékokat fognak keresni az állandó mellett, az ilyenek ritkán változnak, de annál akinél ezt okozták, hiába változtak meg, azt már jóvá nem tudja tenni, és ha van esze és belátja, akkor elengedi azt akivel ezt csinálta, hagy legyen boldog egy olyan férfival aki igazán szeretni fogja.


Ez is egyfajta manipuláció, amikor bizonytalanságban hagyja a másikat, és a legaljasabbik fajtája.


Kezd el lezárni ha elfogadod a tanácsom, hidd el így csak magadnak okozol nehézséget.

2020. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*talon javítva
2020. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!