Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan van lelkiismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van lelkiismeret furdolásom ha 2 nappal egy csúnya szakítás után más fiúval smaroltam?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
igen
2017. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Szakítottál, szabad ember lettél, azt csinálsz amit akarsz.
2017. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kapcsolatból léptél ki. A jelek szerint nem nagyon bánt, hogy vége lett, hamar túltetted magad rajta. Én nem tudnék ilyen gyorsan tovább lépni. Mivel nem ismerjük a körülményeket, ezért látatlanban nehéz erről mondani bármit is. Engem a 4 hónapos kapcsolat megviselt annyira, hogy beleugrottam egy másik kapcsolatba, egy távkapcsolatba, néhányszor találkoztunk, smároltunk, de nem ment, miattam. Ez 2 hónapja volt, de még a 4 hónapos kapcsolatomon se vagyok teljesen túl, le kell még zárnom a dolgot, nekem ő volt az igazi.


Szóval attól függ mennyit jelentett számodra az előző kapcsolatod, de mint mondtam látszólag nem sokat, ha ilyen rövid idő után továbbléptél és csókolóztál mással. Nem tudunk részleteket, hány éves vagy stb.

2017. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én legutóbbi szakításom után lelkiismeret furdalást éreztem attól is, ha fiúkkal beszélgettem akik nem voltak családtagok meg nem voltak a barátaim. Rá egy hónapra már smároltam egy fiúval és akkor boldog voltam tőle. :) Talán akkor volt jó kedvem először szakítás után.


Most 1 hete szakítottunk és basszus én szerintem a Nagy Ő-ig nem akarok csókolózni senkivel.


Szóval ha neked ez még korai volt én megértem.

2017. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!