Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet csak úgy túllépni egy narcisztikussal való szakításon?

Figyelt kérdés

Olvastam sokat erről, és azt mondják hogy egy ilyen férfival való szakítás nem olyan, mint ha egy normális emberrel szakítanál. Az ismerkedést velem eleve barátnő mellett kezdte, érdeklődött, írt. De már korábban is ismertük egymást. Írt nekem egyedülállóként, 1 hétig beszéltünk, majd egyszer csak eltűnt, és visszament a volt barátnőjéhez. Ezt utólag nekem azzal magyarázta hogy őt már megszokta, és hogy én nem írtam neki eleget, mert ha többet írtam volna lehet nem ment volna vissza hozzá.

Majd amikor ez megtörtént, a 2 év mellett, még egy harmadikat is lehúztak egymás mellett, majd végleg szakítottak. Most amikor rám írt már jobban írtam neki, ekkor szakított is a barátnőjével.

Aztán a kapcsolat elején én voltam neki a legjobb az életében, mindig kedveskedett apró ajándékokkal, a szociális médiában mindig sok képet kitett rólunk, zenét osztott meg az üzenőfalamon. Velem akarta megosztani az egész életét állítása szerint, ha ezt erre én azt mondtam hogy még kevés ideje vagyunk ahhoz együtt hogy ezt megállapítsuk megsértődött.

Majd egy idő után jöttek jöttek a gúnyolódások, beszélt az exekről, főleg arról aki előttem volt. Elmesélte hogy ő milyen kedves volt hozzá, meg hogy ő mennyi mindent megcsinált a családjának is, meg hogy őt mennyi helyre elvitte, meg a barátnőit is, meg sem hálálták volna neki. Meg a lányt azzal cukkolta hogy rámosolygott más lányokra. Meg hogy volt úgy a lány nem kívánta egy nap a szexet, másnap nem találkozott a lánnyal.

Én meg volt úgy kívántam a szexet, és akkor meg ő jött azzal hogy ő milyen álmos, fáradt, de úgy alapjáraton sem volt már hozzám kedves. Sokszor így utalgatott a volt barátnőjére, felhozta a vele kapcsolatos emlékeket, emiatt is sokszor rosszul éreztem magam. Már még sokszor én is összehasonlítgattam magam a lánnyal.

Egyszer elmeséltem neki hogy valamilyen külső dolog miatt kaptam beszólásokat, erre ő is szólt nekem amiatt.


2019. febr. 11. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha bele akarsz ragadni az önsajnálat posványába , nyugodtan elmélkedj ilyeneken......
2019. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, csak így érzem magam. Azóta eltelt 1 és fél hónap, és nem is sokáig voltunk együtt, mégis megviselt.
2019. febr. 11. 09:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Túl lehet, de egy és fél hónap kevés feldolgozni a szakítást.

Arra készülj, nem fogja hagyni, hogy túllépj, nekem több, mint egy évig járkált be a munkahelyemre, és zaklatott, hogy miért nem keresem.

Telefonszámot váltottam és töröltem magam minden online felületről, amikor szakítottunk, de sajnos tudta, hol dolgozom, ott meg nem mondhattam csak úgy fel.

De aztán megunta szerencsére, azóta nem is hallottam felőle, nem is szeretnék.

2019. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi csak két hetet voltunk együtt, ahhoz képest egy évig fárasztott a hülyeségeivel még utána.
2019. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő mások által már kerestetett online, rám írt egy jó barátja. Persze nem válaszoltam. Szerintem ő meg a családja is rossz híremet keltik. Vannak olyan ismerősök akik korábban engem kedveltek a szociális médiában, a szakítás óta engem nem, de őt igen.
2019. febr. 11. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Akkor a szociális média ilyen szintű hatâsa,kedveltséged visszaesése van rád rossz hatással,nem az hogy szakított.


Amúgy elhiszem,hgy nagy divat mindenkit nárcisztikusbak vagy pszichopatának bélyegezni, de azért nagyobb ismeret szükséges volna mielőtt ezt kijelented.Főleg mert egy sima bunkó kategôriába befér ez a viselkedés.

2019. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, engem nem érdekel a szociális média, csak ezt észrevettem. Meg olyan idézeteket lájkol amiknek az a lényege hogy én nem becsültem meg. Ő nem csak simán bunkó volt, de a többit nem szerettem volna leírni.
2019. febr. 11. 10:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Sokszor sajnáltatta magát, ő magára mindig csak jókat mondott. Ha mondtam valamit ami neki nem tetszett 1 óra hosszáig nem szólt hozzám.
2019. febr. 11. 10:14
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez most úgy hangzik,mintha egy nyüszítő nőstény róka leakarná mindenáron ordítani a hím fejét,sőt már koponya van helyette:D de közben meg imádja?
2019. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehéz túllépni mert az összes önbecsülésed lerombolta. Elkezdted magad egy másik emberhez hasonlitani tudat alatt, az ő szuggerálása folytán. Meg kell találd előbb maad megint és egyedül kell tudnod boldogulni.

Vltam a helyedben, ami bevált: Azt a filozófiát követtem, hogy 24 órám van, töltsem fel olyan tevékenységekkel, amiket szeretek.

Emiatt többet sportoltam, belevágtam olyan programokba, amik érdekeltek, egy pár hónap után kilóra lehetett mérni a különbséget a régi és új énem közt.

2019. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!