Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kaphatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnám vissza a barátom? 20/l

Figyelt kérdés
2 napja szakitottunk a barátommal, 5 hónapig voltunk együtt. Az utóbbi időben keveset talalkoztunk és ez sok konfliktust szült, sokat veszekedtunk. Én szakitottam vele, mert már nem bírtam a sok veszekedést, és mivel nem talalkoztunk, nem tudtuk megbeszelni személyesen a problémákat. 60km-re lakik tolem. Telefonon szakitottam, mert tudtam, hogy úgy sem fogunk találkozni. Tegnap este felhívott és beszelgettunk, a végén mondta hogy szeret és nagyon rosszul érintette a dolog. Azóta nem keresett. Szeretnem vele megbeszelni személyesen, penteken megyek abba a varosba ahol lakik, és gondolkodtam hogy rakerdezek, hogy nem e akar találkozni. Nagyon szeretem, és hiányzik és egész nap rá gondolok, nem tudom magam lefoglalni, és belatom, hogy sokszor az én hibam volt a veszekedés, és kesz vagyok változtatni ezen, mert nekem ő mindennel fontosabb. Szerintetek van meg esély, hogy kibekuljunk? Esetleg tapasztalatok? Koszonom, előre is!

2020. máj. 11. 15:15
 1/5 Savlekotő ***** válasza:
100%
5 hónap és már ez ment hogy veszekedtek,nem akartok találkozni de közbe lávcsi van ám,persze,ez veszett fejsze nyele. :( Azért nem kell kapcsi h legyen valakink.. Ne légy társfüggő..
2020. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, de ha nem beszélitek át normálisan a gondokat és nem változtattok, akkor értelmetlen, ugyanolyan sz*r marad az egész. Nagy az esély hogy ez nem fog megtörténni, de az biztos, hogy azzal még semmi nem oldódott meg hogy hiányolod a szakítás után és visszarohannál hozzá.
2020. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elején meg minden rendben volt, azóta kezdtünk el veszekedni, hogy nem tudtunk találkozni. És nem vissza rohanni akarok hozza, csak tudom, hogy elhamarkodottan dontottem, és személyesen megtudnank ezt beszélni. Nyilván ehhez két ember kell, és ha ő nem akarja már folytatni megertem, de én adnek a dolognak egy esélyt, hogy megbeszéljük és nem szeretnek így elválni tole...
2020. máj. 11. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 próbát meg ér legalább nem rágódsz rajra. Tisztázzátok a helyzetet és próbáljátok meg oldani a helyzetet.
2020. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De mi az,hogy az elején ? Egy kapcsolat eleje kb 3 évig tart,ha mondjuk hosszabb távon gondolkozik az ember. Szóval ahelyett,hogy kinyitottad volna a kicsi szadat,hogy talalkozzatok többet,te inkább kidobtad,most meg mennél vissza. Remelem,a srácnak több esze van annál,hogy visszafogadjon,ugyanis ha egy ennyire banális dolgot nem tudtok megoldani öt hónap után 20 évesen,akkor ne legyetek együtt.


21N

2020. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!