Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Közös nyaralás, de én szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös nyaralás, de én szakítani akarok. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Közös nyaralásra megyünk, mindent barátom fizetett, visszamondani már nem lehet szerintem.

Az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk és nem tudom,hogy ha kettesben lennénk, változna e valami.

Szeretem és fájna elengedni,de ahogy néha bánik velem,durva.

Nem akarok több vitát.

Ti mit tennétek? Nem akarom kihasználni,hogy elmegyek vele nyaralni és haza jövünk szakitok,de már ki van fizetve és mást nem tudna vinni.

Mit tegyek? Kifizetném neki a pénzt,de akkor ő se tudna elmenni,mert az adott ország nyelvét nem ismeri.

Nem boldogulna ott.

Nem akarom kihasználni,talán egy esélyt még megérdemel.

Szerintetek rohadt nagy szemétség lenne,ha adnék egy esélyt,és ha nem élne vele nyaralás alatt sem,ahol végre kettesben lehetünk,akkor utána szakítanék?

20/L


2018. júl. 12. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha nagyon drága és nem lehet már visszakérni a pénzt akkor menj vele. De ha még visszalehet akkor mondd le.
2018. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Itt az alkalom hogy megbeszéljétek, miért is jutott ide a kapcsolatotok. Szerintem ez egy jó alkalom ha már visszamondani nem lehet.
2018. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
a leírásodból az jön le hogy te nem igazán reménykedsz hogy javulni fog a dolog. én lemondanám a nyaralást és kifizetném a részem. nehogy sajnálatból maradj már vele. az gáz.
2018. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Drága nyaralás, ami feszültségektōl, ki nem mondott, nehéz dolgoktól terhes légkörben telik.


VS


A dolgok kimondása.



Mi az ami miatt neheztelsz rá?

2018. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Ő mit mond?
2018. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Minden hosszabb kapcsolatban van ilyen erzes. Ez termeszetes. Mindenhol vannak veszekedesek. A durvasag nem a szemelyednek dzol. O alfahim es nem tud gyenged lenni. Az elejen megprobalnak finomitani magukon. Kozben a rendszeres szextol a tesztoszteronszintje megugrik es kevesbe tud kedves lenni. O oszinte veled es onmagat adja. Ez a legmelyebb bizalom jele.

Szerintem egyszeruen kerd meg,h ne legyen olyan durva. Lathatoan szeretitek egymast. Biztos megteszi erted.

Sportoljatok egyutt. Az csokkenti a feszultseget.


N/36

2018. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idő van indulasig? Szólj neki, hátha beugrik egy haverjA
2018. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mentem el a nyaralásra. Nem is fizettem, mert szállás sem volt lefoglalva. Csak mentünk volna a vakvilágba újra, ahogy az előző "nyaraláson", amikor is az első napján úgy felbszott, hogy az út szélén kezdtem el kibszkodni a cuccait a kocsiból, majd visszafordultunk, mert az a barom nem tudta, hogy Erdély nem Magyarországon van, vagyis kB.fél nap út.(a két nyaralni megyünk próbálkozás között 1hét se telt el)

Te is tudod, hogy hülyeség lenne elmenni. Vigye egy haveeját!

2018. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem képmutatóskodnék. MEgmondanám hogy bunkó volt, stb., számomra vége a kapcsolatnak.


Kifizetem a pénzt, aztán menjen, akivel akar.


Ez nem változna semmit, csak jól felcs.sznétek egymást már az első napon, aztán marha jó még 5-6-ig összezárva lenni egy eleve szar légkörben.

2018. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

6-os, érdekes apám nem volt bunkó sohasem anyámmal, az unokatesóm sem parazst a feleségével, sem semelyik férfi a családban...


Ezt a tömény bromságot mégis honnan sikerült kiszpni?! :D

2018. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!