Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap szakított velem a párom, akivel másfél hónapig voltunk együtt. Távkapcsolatban éltünk így is, mivel a munkája miatt folyton utazik, és amúgy is másik megyében él. Ritkán tudtunk találkozni.

Azt mondta, hogy külföldre is kell mennie ki tudja mennyi időre, és hogy kizárt, hogy kibírná a kapcsolatunk. Ez a szakítás oka.

Én ezzel tisztában vagyok, csak azzal nem, hogy eddig semmi baj sem volt köztünk. Én még szűz vagyok, de petting már volt köztünk.

Azt mondta, hogy ebben az egyben nem szeretne segíteni, hogy ő vegye el, mert akkor ő magát egy mocskos,, szemét dögnek tartaná, és többet nem tudna a szemembe nézni.

Én viszont neki szeretném adni. Ez lenne az egyik kérdésem, hogy mit tegyek?

A másik kérdésem, pedig az lenne, hogy tudnánk ezek után barátként beszélni egymással, mert nem szeretnénk megszakítani a kapcsolatot, viszont azt mondta, hogy csak barát szeretne lenni?

(Tudom, hogy nincs senkije, ebben biztos vagyok)


Tanácsokra lenne szükségem, aki esetleg tudna ebben segíteni nekem,kérem írjon.

Nekem ez egy óriási csalódás volt. Hogy legyek túl?

(KÉRLEK, HOGY NORMÁLIS VÁLASZOKAT ADJATOK, nincs szükségem "beszólásokra")


20/L



#szakítás #Első csalódás
2020. máj. 20. 03:54
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Írjál egy kicsit többet, hogy meg lehessen ítélni a jellemét!

Hány éves, honnan ismered, milyen ember? Te tanulsz, vagy dolgozol, önállóan laksz? Van-e valami alá-fölérendeltségi viszony köztetek pl. ő jóval idősebb fővárosi gazdag, te meg vidéki tanuló, szegényebb sorból..?

Volt-e elítélve?... Hazudós-e? Egyéb spéci infó?

2020. máj. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

24 éves. Mi már nagyon sokat beszélgettünk az elején is, mielőtt összejöttünk volna. Nagyon lelki (volt) inkább a kapcsolatunk. Nincs semmilyen alá - fölérendeltségi viszony köztünk.

Én is dolgozok már.

Sosem hazudott nekem. Ő az az ember, aki mindig betartja, amit ígér. Ezért lepődtem meg, hogy most szakított velem.

2020. máj. 20. 04:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor se kellenél neki, se a te szüzességed, ha nem közelegne az az elutazás. Egész egyszerűen rájött, hogy melletted nem akar lehorgonyozni.

Lehet, hogy lelki a kapcsolatotok, de fizikai vonzalmat túl sokat nem érez irántad. Felejtsd el!

2020. máj. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor azt gondolom, nem mondta el az igazi okot.

Még kérdezz rá, hogy kerek legyen a sztori, és úgy fel tudd dolgozni.

Ebben a mondatban több furcsaság is van: "ebben az egyben nem szeretne segíteni, hogy ő vegye el, mert akkor ő magát egy mocskos,, szemét dögnek tartaná, és többet nem tudna a szemembe nézni."

A szüzesség "elvétel" nem segítség. Aztán meg mért lenne bűntudata miatta?

Szerintem szexuális téren nem egészséges ez a fiú (lelkileg), hogy ilyeneket gondol, érez.

Te egy egészséges, 20 éves lány vagy szerelmi és szexuális traumák nélkül, elképzelhető, hogy nem kéne belenyúlnod ebbe a helyzetbe, mert nagyon mások vagytok a szexuális működésben, ő valószínűleg súlyos traumákat hordoz magában, ami túlnő rajtad, nem tudod megoldani.

2020. máj. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért baj az, hogy nem akarja elvenni a szűzességét ha úgyis szétválnak?


(bármelyik egészséges egóval rendelkező férfi simán elvenné, szóval kicsit tényleg furcsa)

2020. máj. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap az semmi. Rájött, hogy neki nem ez kell, mármint távkapcsolat és arra is rájöhetett, hogy mást szeretne, nem téged. Minek erőltetnéd rá magad? Nem kellesz neki, ez megmondta. Nem is értem, ezek után minek feküdnél le vele, amikor feléd egyáltalán nincsenek érzelmei. Legalább annyiban rendes volt, hogy nem akar megd.gni és csak utána közölni a szakítást. Ne legyél már a lábtörlője! A barátságnak semmi értelme, csak önmagad kínoznád.
2020. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Nem te vagy neki a "nagy ő". Ezért a "barát szeretnék lenni".

2. Annak add először magad, aki viszontszeret.


Vele már ne "csinálj semmit". Felejtsd el. A távkapcsolatoknak előbb-utóbb amúgy is ez a vége. Ahova ő megy, meg fogja találni a párját.


fagy, előtted az élet. Ez is egy tapasztalat. Soha ne gyötörd magad olyan emberek miatt, akiktől nem kapod meg a viszonzást.


Nem vagyunk egyformák. Van, aki hozzánk való, még többen vannak, akik nem.

Nem tehet róla ő sem, te sem.


Integess neki szépen, és felejtsd el mint egy kis epizódot.

2020. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!