Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy még a volt feleségnek írogat, hogy érzelmei vannak felé (1 éve váltak el). Mi fél évig voltunk együtt, szakított velem, amikor lebukott. És azt mondta, hogy neki most elege van mindenkiből, ő most nem fog keresni, nyugira van szüksége. Én ezt elfogadtam, felmentem egy társkeresőre, de vártam vissza...és megláttam, hogy felregisztrált ő is, ráadásul előfizetése is lett. Nem értem, hogy miért csinálja ezt, velem sem úgy zárta le a kapcsolatát, az exfeleségével megy a harc már egy éve (se veled se nélküled) és most ott van és nőt keres magának??? :(
2020. ápr. 20. 18:25
 1/5 Izabella220 ***** válasza:
100%
Inkább légy hálás az életnek, hogy nem vahy egy ilyen kétszínű emberrel kapcsolatban. Ezek a tipusú férfiaknak,életvitelükhöz tartozik a csajozás.
2020. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled csinálja, hanem magával. Örülj, hogy megszabadultál tőle, és feletsd el; ne várd vissza nem érdemes!
2020. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keres egy harmadikat helyettetek.
2020. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok meglepődve hogy inkább külön megy. Van olyan embertípus, akinek egyáltalán nem kell párkapcsolat. Faxául el van egyedül. Hogy csajozik vagy nem csajozik az egy másik téma, de miért ne csajozna, ha szeretne. Csak akkor mindek házasodott meg 2x is... Nyilván nem szereti a házimunkát:)
2020. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DakotaDamon ***** válasza:

Hidd el - nem bántásból mondom -, de rád se gondol. Ezt nem veled csinálja, ahogy már írta más is, hanem magával. Maximum az piszkálhatja a csőrét, hogy látja, te is fent vagy, ergo nem őt siratod.

Nekem volt egy faszim, már a válása alatt is együtt voltunk, aztán megpróbált visszamenni az exéhez, úgy, hogy már együtt éltünk. Telefonon akart kidobni, hogy "tiszta legyen a lelkiismerete"... Aztán bepróbálkozott még vagy 3 másik csajnál is, de végül visszakéretőzött hozzám. Én hülye meg hagytam. Aztán ő dobott engem. :D

Szard le, hidd el, jobb így. Nem nyugira van szüksége, hanem rád nincs - de neked sincs rá!!!

2020. ápr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!