Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó döntés volt a szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés volt a szakítás?

Figyelt kérdés
Másfél éve lennénk ma együtt, de szakítottam vele. Már hónapok óta örlődtem. S idegesített csupán a jelenléte is. Nem tudom mi váltotta ki belőlem. Nagyon jól megvoltunk, de elkezdtem eltávolódni. S nem vonzodtam hozzá már fizikailag se. Undorodtam tőle de nem tudom miért. Egyszerűen nem értem mi ment bennem végig. De elkezdtem másokkal beszélni, talán mert o maga már nem volt érdekes. Semmi nem volt benne. Ugyanakkor nagyon jó ember. De ennyivel nem lehet beérni nem? Rettentő jó ember, de se nem vonzodtam már hozzá se nem tartotta fenn az érdeklődésem. Jogosan szakítottam? Hiányzik, de inkább mintha valami mást töltött volna be az életembe s nem a szerelmem. H vegyem ki magamból azt h ne gondolkozzak ezen s h elfelejtsem. Hiába hiányzik tudom h nem akarok vele lenni úgy. Mert mar valami megvaltozott bennem. Volt valakinek hasonló? Annyira sajnálom öt mert legjobb ember akit ismerek de valahogy nem akartam már vele lenni.

2020. máj. 22. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha testileg taszít a társad, ha minden vonzalom elmúlt, akkor egyértelműen az a korrekt döntés ővele is, ha szakítasz vele. Férfiaknak és nőknek is megalázó és tarthatatlan az a helyzet, hogy a társuk, akivel együtt élnek, testileg undorodik tőlük. Sok "jó ember" van az életünkben, akihez nem tudunk testileg vonzódni. Belőlük lehetnek barátok, ismerősök. Az pedig, hogy egy szerelem idővel elmúlhat, közhelyes igazság. Ez minden kapcsolat kezdetekor benne van a pakliban, a feleknek fel kell vállalniuk.
2020. máj. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól!
2020. máj. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt. Nincs értelme folytatni.
2020. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!