Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tiltottál már le ex-et?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltottál már le ex-et?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 13:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, már volt rá példa.
Igen, az összeset.
Nem.
Nem, de engem már tiltottak le.
159 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Tiltitt már le. :D De 1 év után találkoztunk az utcán tök véletlen.
2020. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Noren1989 ***** válasza:
81%

Igen, egy híjàn az összeset.

Őt is akartam, de inkàbb el sem navigàlok addig.


Sz-rom le.

2020. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem, és engem sem tiltott le egyik sem. Úgy gondolom nem azért voltunk együtt x ideig, mert annyira utáltuk egymást, de a kapcsolat nem működött, megbeszéltük, és szakítottunk, nem haraggal váltunk el. Bár nekem mindig nagyon normális pasijaim voltak, másfél, 2 és 6 évig tartottak, voltak rövidebbek is, és voltak viták is de sose utáltuk egymást úgy igazán.
2020. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Normális emberekkel jövök csak össze, akiket nem kell letiltani.
2020. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne. Szakítás után mindig, utána ha szórakozni akar velem, akkor megint megkapja a tiltást.
2020. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyet letiltottam
2020. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%

Egyet. Több exem nincs is.

Nem akartam, de muszáj volt, mert elkezdett durván, betegesen zaklatni minden platformon.

2020. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
Én mindet letiltom, mind átbaszott.
2020. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért tiltottam le őket, mert annyira utáltuk egymást vagy bosszúból/haragból, hanem így nekem könnyebb volt továbblépnem rajtuk. Nem láttam folyton felvillanni, hogy elérhető, nem láttam az újabb megosztásaikat, satöbbi. Szóval majdnem az összes exem letiltottam, akit meg nem én, ott gondolom hasonló megfontolásból a másik tiltott engem.
2020. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Három ex közül egyet tiltottam, minden platformon, még a számát is. Megcsalt, kidobtam, utána állandóan keresett meg békülni akart.
2020. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!