Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan tiltottam le a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tiltottam le a lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki szétment az exével valamikor a nyáron, de már régóta rosszban voltak ők.


Találkoztunk csókolóztunk, meg meg is ujjaztam. Még utána kétszer találkoztunk. Aztán még olyan jónak is tűnt egy hullámhosszon voltunk. Igaz nem naponta találkoztunk, de azt mondta legyek türelemmel. Aztán az utóbbi időben olyan távolságtartó volt, facebookon nem írogatott annyira.


Majd megkérdeztem mi van? Mondja hogy ő sem tudja kifordult önmagából, meg hogy nem velem van gáz, hanem hogy ő magával. Ilyen bullshiteket lenyomott. Meg volt hogy kitett egy videót, és a volt csávója hozzászólt, ő meg csak tetszikelte a hozzászólást (most jóban vannak vagy nem??)


Még volt egy ilyen mondata, hogy azt kevesebb embernek engedi hogy megfogja a kezét, mint pl a seggét. Mert én ugye fogtam neki a kezét, mikor így egymás mellett ültünk. De én mondtam hogy az nem egy nagy dolog.


Igazából aztán elegem lett, nem bírtam ezt a bizonytalanságot letiltottam. Nekem ő már nem létezik.

Pedig élőben annyira normális volt, tényleg jól kijöttünk. De tényleg olyan nő, ha én nem keresem akkor szerintem le se tojna. Most meg ez a legutóbbi kirohanása.


27 F



2019. aug. 24. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hű, pedig egymáshoz illettetek volna, sajnálom.
2019. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki azt tilt le, akit akar. Ez nem jogosság kérdése.

Mindenesetre 27 évesen olyan vagy, mint ha 17 lennél.

2019. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Jogosan. A kiskutyának is megvan a joga utálni a kismacskát.
2019. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1%
Okosabb lett volna előbb meghúzni, aztán letiltani. Az ilyen nők másra úgyse jók.
2019. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
És az olyan férfi mire jó, aki fűvel-fával dug? Jaa, hogy attól leszel alfa...
2019. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de én ezt a sorrendet sosem értettem: találkoztunk, csókolóztunk, meg is ujjaztam... Ez a csókkal együtt jár nálad? :D Én max előjátéknak tudom elképzelni, a szex előtt.
2019. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, miért nem kommunikálod, ha valami bajod van.
2019. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!