Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Soha nem volt aktív facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt aktív facebookon és instagramon. Most hogy szakítottunk napi több képet is feltölt, hogy milyen jól szórakozik. Csak mutatóba?

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele, nyilván vannak még érzelmek, de a távkapcsolatot sehogy sem bírtuk. (viszont ő sokkal jobban szerelmes volt belém, mint én belé). Azóta nem is beszéltünk, ő megsértődött rám, mert szerinte a távkapcsolat nem lehet válóok. Mióta szakítottunk, kb 1 hónapja, napi 1-2-3 képet is feltölt, mikor előtte soha de soha nem töltött fel egy képet sem.

Csinálhatja azért, hogy mutassa mennyire jól érni magát nélkülem? Vagy hogy irigykedjek milyen gyorsan túltette magát a szakításon?



2020. jún. 6. 19:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Lehet, persze. Nem is mondom, hogy ne legyen boldog, örülök, ha ő is tovább tudott lépni, nem erről van szó.

Csak nagyon fura ez, hogy most mindent kitesz.

2020. jún. 7. 19:13
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem van benne igazsag...

Ugyanez a folyamat volt mindket kapcsoltom vegen.. hirtelen pakolgatjak ki a keoeket, hirtelen elokerulnek regi elhanyagolt baratok, hirtelen minden ertelmetlen dologrol is mystori van (pl otthoni film nezestol kezdve duna parton ules es persze a sok haveros story)

Biztos vagyok benne h ez minimum 50 ha nem 90% ig neked van celozva.

Bevallom nalam is szokott igy lenni h kirakok ilyenkor egyket kepet es akkor nekem az a lenyeg h o lassa


Es ez a fiuknak is igy van, nem hitegeti magat ugyh ne szoljatok mar le mert ez nem csak azert van mert felszabadult

100% h ebbe szerepet jatszik a szakitas..


Jelenleg egyebkent en is ilyen helyzetben vagyok most mi is ezt az idot eljuk sajnos h szakitottunk es hirtelen tulzottan is megmutatja h boldog

Mind mystoriban foleg, instagrammon es neha meg snapchaten is ami azelott mar boven elavult volt, es insta posztok is hirtelen egyszerre lett egy 5 uj kep fent


Ha meg vki olyan emberekkel van akiket szeret jol erzi magat akkor kinek akarna mutatni annyira az eletet h napi tobb kepet is kitesz?.. olyankor nem jutna ez ennyire eszebe

De ha nincs veluk akk kirakja h a fontos emberek lassak

Tehat igen biztos h ebbe benne van az h neked mutassa

2020. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A távolság szerintem sem szakító ok. Nem ért neked annyit, hogy vállald a távolságot, akkor minek érdekel, hány képet rak ki?
2020. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottál vele? Nem értem miért kérdés neked ez az egész. És azt sem értem hogy miért foglalkozol a facebook oldala követésével.Már semmi közöd hozzá, se a facebook oldal aktivitásához. Miért nem foglalkozol inkább magaddal?
2020. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mert nem vagyok olyan gondolkodású, hogyha már az exem akkor halott is számomra. Azért 2 évig együtt voltunk, nem tudok egyik pillanatról a másikra úgy tenni, mintha nem ismerném, meg nem is akarok. Meg nem vagyok gyerek se, hogy letiltogassam mindenhonnan.

Tudom a többségnek úgy van hogy az ex az nem létezik.

2020. jún. 10. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!