Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom nagyon kedves, szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon kedves, szeret, megértő, mégis úgy érzem, hogy nem az igazi. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, ez az 1 év alatt mindig kialltunk egymás mellett, segítettük egymást mindenben, nehezebb dolgokon is keresztül mentünk együtt, szeretem őt. Viszont ha a jövőmre gondolok, sajnos őt nem tudom elkepzelni benne. Sokszor megfordult a fejemben a szakítás gondolata, viszont félek ettől, mert nem akarom őt bántani, nem ezt érdemli. Tudom, hogy az én boldogságom a legfontosabb, de mégsem tudok elé állni és kimondani, hogy vége. Mert ez egy jó kapcsolat lenne, de a megértés és az, hogy jól érezzük együtt magunkat, nem elég, ha őszinte szeretet nincs részemről...

Nem tudom, mi a helyes döntés, úgy érzem, hogy ha most még nem is, később szakitanank. Előttünk áll az élet, én csak 19 éves leszek, ő most 21(ő a fiú). És nem számít szakításra ezért is annyira nehéz a döntés...

Ti mit tennétek a helyemben?



2020. jún. 16. 10:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Fúú de undorító az ilyen.
2020. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
68%

Szerintem nem véletlen ebbe a topicba tetted fel kérdésed.

Én is éreztem így anno, 3 éves kapcsolat végefelé, gyanakodtam, hogy ő feleségül szeretne venni, én meg nem lettem volna az neki Én 18, ő 21. Korrektebbnek éreztem azonnal szakítani. Rá 1 hónappal később, megismerkedtem mással, akivel tudtam, már első randin, hogy ő lesz a férjem.

25N

2020. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mi az undorító abban, hogy van egy párkapcsolatom, amelyben hűséges vagyok, csak elmúlt az az érzés, ami volt a kapcsolat elején, és nem tudom egyelőre, hogy mi a helyes döntés?! Áruld már el nekem...
2020. jún. 16. 10:06
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Minél tovább húzod az időt, annál jobban megbántod. Pazarolod mindkettőtök idejét, teljesen feleslegesen.
2020. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%

1.: Túl fiatal vagy egy kapcsolathoz.

2.: Miért nem FÉRFI mellett vagy?

3.: Lehet, hogy nem hiszed el, de ez lesz majd a házasságodban is! Csak onnan nem fogsz tudni majd lelépni, mert ott lesz a gyerek a hitel, meg az, hogy nem lesz lóvéd saját életre.

2020. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Túl fiatal vagyok egy kapcsolathoz, mégis azt kérdezed, hogy miért nem férfi mellett vagyok? :))
2020. jún. 16. 10:11
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, mivel sosem értettem az ilyen viselkedést/hozzáállást senki részéről. Saját példa, amit rokonságban hallottam:,,Évek óta együtt vagyunk, de én nem tudom elképzelni vele a közös jövőt."

Akkor lényegében ez idő pocsékolás már a kezdetektől. Amiről a másik, elszenvedő fél, mit sem sejt. Ha van benned tisztesség elmondod mi a helyzet és nem halogatod.

2020. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%

Érzés? Milyen érzés?

Áldva várom a napot, mikor az emberek feleszmélnek, hogy nem a kis mesekonyveket és drámai romantikus, ámbár megerőszakolós Szürke 50 árnyalata, meg 365 nap filemeken kéni szocializálódni és az alapján élni az életet. A boldogságot a legfontosabb? Ennél aligha van undorítóbb, önzőbb gondolat a világon, s sajna annyira buták vagytok, hogy nem is érzitek az állítás és a jelentése közötti ellentmondást.


Kit érdekel, hogy valaki figyel rád. Kit érdekel, hogy tisztel, jó vele, értékel, kedves, megbízol benne blabla. Kit érdekelnek ezek. Ezek egytől egyig mindenkiben megvannak és bizalmat is oly könnyű képíteni, hiszen már mindenki első nap szétteszi a lábád és b**zik. Kit érdekel, hogy emberség van. Az a baj, hogy nincs egy érzés. Nincs az a csodás szerelem, mellyel a szőke herceg fehér lovon vágtat a királylányhoz.


Nincs az az érzés ami amúgy mindig elmúlik, a következőnél is elfog, majd az utáninál is, de nem baj, alapozz erre és majd évente új f**z járhat benned.


Tudod ha nem ilyen baromságokra göcsölne az ember, hajlandó lenne tükörbe nézni, is megkérdőjelezni magát, talán észrevehetné, hogy nem kell a boldogságot hajhászni és követelni ahhoz, hogy megkapja. Nem kell a lángot érezni ahhoz hogy égjen. Te még téged nem maga a tárgy, hanem a tárgy megnevezése éltet. Meg is érdemled. Hagyd ott inkább, törd össze, majd megtanulja, hogy te ennél rosszabbat érdemelsz.

2020. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
Akkor keress mást, csak nehogy 30 évesen úgy tekints vissza rá mint az egyetlen emberre aki igazán szeretett téged.
2020. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kedves 10:13-as, nem arról van szó, hogy mivel elmúlt az az érzés, szeretném a következőt keresni. Egyértelműen tisztában vagyok azzal, hogy majd ha valakihez férjhez megyek, nem fogok örökké lángokban élni, és a szerelem nem fog örökké tartani, viszont olyan emberhez kell feleségül menjek, akivel az életemet letudom élni, akivel azt érzem, hogy együtt képesek vagyunk bármire. Na már most, ha ezt nem érzem a jelenlegi kapcsolatomban, akkor én vagyok az undorító? Vagy te azon az elven vagy, hogy lényegtelen mit érzel, a szerelem úgyis mulandó, maradj amellett akivel éppen vagy mert fárasztó lehet egy új, sokkal jobb kapcsolatot keresni?


Szerintem meg ez a gáz.

2020. jún. 16. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!