Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány nagyon szeretne titeket, megértő és kedves, de sajnos tolószékes lenne, ti tudnátok viszonozni az érzéseit?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon nehéz kérdés, de kérlek, őszinte válaszokat adjatok.


Ha egy nagyon kedves, megértő, odaadó, szép lánnyal találkoznál, aki elfogadna téged és szeretne is úgy ahogy vagy, de sajnos kerekesszékes lenne, te tudnád viszonozni az érzelmeit? Te hogyan viszonyúlnál a lány felé? Mit kezdenél ebben a helyzetben?


2013. aug. 12. 22:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha tényleg elfogadna, én is elfogadnám szívesen. Hisz Ő is épp olyan, mint bármelyik másik lány, csak másképp közlekedik, esetleg többet kell vele lenni emiatt.
2013. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 ASOT ***** válasza:
100%

Őszinte lennék hozzá és nem áltatnám nem hazudnék mert annál rosszabb.

Nem jönnék össze vele alapból.

És nem is hitegetném.


De ettől még senki sem rossz ember.


Van aki együtt tud ezzel élni van aki nem.

2013. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Toloszékes- kedves lány?

Hát én inkább az ölemben tartanám a lányt egész nap:) dédelgetném és vigyáznék rá.

2013. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Dragneel ***** válasza:
100%
Persze, sőt férfinek érezném magam mondhatni " lovagnak ", akinek az a feladata, hogy megvédje a szerelmét. :) Ezt komolyan írtam. :)))
2013. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Őszinte leszek:/

Attól függ, hogy működik-e "allul."

El lehet ítélni... Elhiszem, hogy vannak, akiknek ez nem számítana, de az nem én vagyok:(

Ezen kívül amúgy semmi más problem nem merült fel bennem.

2013. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék beleszeretni. Sajnos vagy nem sajnos de ez van :) De természetes elfogadnám :) Pl. ha egy lány akivel együtt vagyok kerülne tolószékbe akkor természetesen vele maradnék és továbbra is ugyanúgy szeretném :)
2013. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Amiben tudnék neki segítenék de csak akkor ha kéri hagyja és nem tutujgatnám mert nem baba hanem baby. De előre nem tudhatja az ember kivel jönne össze kivel nem lehet hogy mondjuk a hétköznapok sem lennének akkora kihívással járó zűrzavar illetve nem jelentenének azt és akkor működhetne a dolog de szerintem minden személyesen dől el.
2013. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés....

Tulajdonképpen nem tudom, mármint lehet, hogy igen.

Számításba kell venni pár dolgot. Közlekedés, lelki állapota, (tudjuk, hogy kevesebbnek érezné magát ne tagadjátok :( )

Közlekedés alatt: pl , ha én esetleg emeletes házba laknék és nem lenne lift.

Illetve az akciózások ;) bár ezt nem nagyban változtatná. Még van pár dolog, de félek elkeserítelek. :D Ezért abbahagyom. :D

2013. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

"nagyon kedves, megértő, odaadó, szép lánnyal"


Hahaha, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány szép lánnyal találkoztam életemben, aki nem beképzelt, öntelt, egoista liba volt. Ez a csaj sem lehet különb, csak kerekesszékben ülve nehezebb eljátszani a hercegnőt. Rákényszerül, hogy megértő, odaadó, és nagyon kedves legyen.

Továbbá orvostanhallgató vagyok, más sem hiányzik, hogy az otthonomban is emberek nyomorával szembesüljek. Továbbá imádom a természetet, azt pedig megnézném, hogy a csajszi kerekesszékben, hogyan túrázna velem a Szlovák Paradicsom szurdokvölgyeiben.


Szóval a válaszom egyértelmű nem. Nekem olyan nő kell (nem feltétlenül bombázó), aki nem azért mézes-mázos, mert egy nyomorék, hanem, mert olyan az alapjelleme. Egy olyan nő kell, akire lehet számítani, és egymás kölcsönös támaszai lehetünk, nem pedig egy dekoratív tehetetlen csomag a nyakamon. Egy olyan nő kell, akivel akár egy családot is el tudok képzelni. Az én elképzeléseimben pedig kerekesszék nem szerepel.

2013. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Előző! Azért orvostanhallgatóként fogalmazhattál volna tapintatosabban és emberségesebben,még ha ez a véleményed is. Isten nem ver bottal...

Üdv.: egy orvostanhallgató :)

2013. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!