Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tett téged tönkre az exed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tett téged tönkre az exed?

Figyelt kérdés
Aki gondolja, megoszthatja a történetét, hogy mások tudjanak belőle tanulni.
2020. júl. 1. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem mit lehet tanulni az ilyen történetekből. A "hogyan nem engedted, hogy tönkretegyen az ex" "hogyan emelkedtél felül egy rossz szakításon" történetekből már lehetne, miért nem azokra vagy kíváncsi?
2020. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy nem ahogy szeretett vna :D
2020. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nálam katalizátorként működött. Állítom sosem tudtam volna kiaknázni magamat, ha ő nincs. Olyan erők voltak még világiként is bennem, amiről lila gőzőm nem volt, és olyan gyerek és ember került mellém ami inkább a sorstól Istentől egy ajándék amit sokszor úgy érzem, hogy meg sem érdemeltem.Minden nehézség ellenére is.
2020. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*amiről lila gőzőm nem volt amikor mellette voltam
2020. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy, nem volt csúnya elválásom.


35F

2020. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nárcisztikus volt,először felépítette az önbizalmam,elhalmozott szeretettel,míg függeni nem kezdtem tőle,aztán egyre többször megalázott,szeretetmegvonással büntetett,mindig én voltam a bűnbak és folyton azt sugallta nekem,hogy vannak nálam sokkal jobbak,értéktelen vagyok.

Mikor már nem vettem fel magamra a támadásait,hanem közönnyel fogadtam a bántást,elhagyott - ez volt a legjobb dolog,amit tett velem.

2020. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hamis dolgokkal vádolt meg amiket el sem követtem ellene. Bírósági per is lett belőle, de felfogadtam egy jó ügyvédet és becsület sértésért és hamis vádért feljelentettük amit meg is nyertem ellene. 1,5 millió Ft kártérítést kell nekem megfizetnie amit havi részletben vonnak a fizetéséből, bár próbált alóla kibújni sikertelenül. 32/F
2020. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 *és később miután szakítottam, utána olyan gyerek és ember került mellém
2020. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Még az kimaradt, hogy a hamis vád miatt kapott 6 hónap felfüggesztettet is, amit a munkahelye nem díjazott túlságosan, de úgy tudom nem rúgták ki miatta végül.
2020. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy léptem túl rajta, hogy nem kérem tőle vissza azt, amivel tartozik még nekem. Bele akart húzni abba játékba ezáltal, hogy biztos csak azért keresem az elrendezetlen dolgok miatt, mert nem vagyok túl rajta. Az volt a célja ezzel, hogy egy szerencsétlennek állíthasson be idővel, aki nélküle nem tud létezni és ezért zaklatja, így hát úgy döntöttem, hogy a lelki egészségem többet ér annál, minthogy hadakozzak vele (holott ő is elismerte, hogy nekem van igazam). Nem keresem, azért sem, ami az enyém, had érezze csak, hogy már ennyire sem érdekel....
2021. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!