Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igaz-e, ha a szakitofel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz-e, ha a szakitofel egyetlen alkalommal sem érdeklődött a volt parja hogy léte felől, akkor valójában sosem volt fontos annyira neki?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tegnap erről beszélgettünk. Ő azt állítja, ha szakítás után a szakítófel egyszer sem kereste a másikat, igazán sosem szerette, ha így le tudja szarni, hogy mi lehet vele. Én azért nem teljesen értek ezzel egyet. Szerintetek? Tapasztalatok?
2020. júl. 17. 16:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem igaz.
2020. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezi, hogy hogy van, mindig jönnek ide a "mit akar tőlem az exem?" kérdések.
2020. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy sosem szerette, egyáltalán nem szűrhető le ebből. Az, hogy MOST nem szereti, nem érdekli, az viszont már igen- de hát nyilván ezért is szakított. Én is voltam halálosan szerelmes, majd miután elmúlt és szakítottam, őszintén telibe tudtam tojni az exeim hogylétét, mert addigra már rég nem volt bennem érzelem. De ez nem jelenti azt, hogy a kapcsolat alatt sem lett volna.
2020. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

en nem igaz. én szakítottam. érdekel, hogy van az ex, de nem kérdezgetem, mert azt akarom,hogy túllépjen rajtam, és ne higgye hogy van visszaút.

ha kérdezgetném, azzal csak tartanám benne a reményt. szeretetből nem kérdezem, mert így jobb neki.

2020. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak következetes. Szakított, nem akar már tőle semmit és így tud a másik fél is a leggyorsabban továbblépni. Pont, hogy ezzel tesz szívességet, hogy nem kérdezget.
2020. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, amiket irtatok. Azon ment a “vita”, hogy öt eddig az összes exe megkereste gyakorlatilag, engem a volt szerelmem nem. Innen indult ki az egész. Na most nyilván azért bántott ez a mondat egy kicsit, mert neki inkább felületes kapcsolatai voltak és nem tartósak. Nálunk mélyebb dolgok voltak és hosszabb is. Kicsit tényleg elgondolkodtam, hogy vajon akkor ez hogy lehet.. bár szerintem sok esetben azért térnek csak vissza, hogy az egojukat tuningolják.
2020. júl. 17. 16:54
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. A "kedves" barátnőd sunyi, alattomos módon mindent elkövet, hogy az exed egy mocskos szemétnek tűnjön előtted, csak azért mert egy gerinctelen senki, és így akarja nálad bebiztosítani magát.
2020. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7+ Az ember szakítás után csak akkor keresi a másikat, ha elintézendője van a másik féllel. Hogy ez a jelenleginek tetszik-e vagy sem-számomra lényegtelen. Ha keresem nem jókedvemből tettem-ha kellett. Egyébként meg élje az életét, én más kapcsolatába nem lépek. Akinek ez tetszik-tetszik, akinek nem annak nem, magasról le..
2020. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

*az exed egy mocskos szemétnek tűnjön előtted,és sosem szeretett téged



Azt nem értem, hogy a kérdésedből masszívan látszik, hogy egy jellemtelen, senkiházi, alattomos ez a nő. Egyáltalán az ilyen mit keres melletted? és hogy hogy nem szúrod ki kicsoda, és hogy próbál téged mozgatni hátulról..


Csak felmerült ez a kérdés..

2020. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

9+ Felmerült bennem még az, hogy aki ezt egy emberrel szemben képes megtenni, az vajon a többi emberrel még mit tehet..


ugyan is én egyszer nem csináltam ilyet más exével-és a szavam ált mint a cövek, ha valamiről/valakiről kiderítettem az igazat.

2020. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!