Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy el kellett engednetek egy számotokra nagyon fontos személyt?

Figyelt kérdés

Barátot, szeretőt,családtagot, akárkit. -akiről azthittétek ez sosem történhet meg és úgy éreztétek majd megszakad a szívetek?

Mit tettetek, hogy elmúljon eu az érzés? Mi nyújtott vígaszt?



2020. júl. 22. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkalommal ez történik velem. Semmi sem nyújt vígaszt ezekre a sebekre.
2020. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2020. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Tini fejjel volt, hogy ezt gondoltam. Ma már, visszanézve nevetséges. Barátokhoz sose ragaszkodtam igazán, aki akart, magától maradt. Expárjaimhoz mindig ragaszkodtam, de teljesen feleslegesen.

Most vagyok először olyan kapcsolatban, ahol józanul, észérvekkel IS azt érzem, hogy megéri ragaszkodni. Azért is, mert ő is így érez, és ennek számomra csak kölcsönösen van értelme, mert akkor halad előre egy kapcsolat, akkor épül, és építi a benne szereplő egyéneket is. Ha őt elveszteném, akár megoldhatatlan problémák miatt, akár baleset miatt, na az mocskos módon fájna. Nem mondom, hogy nem tudnám feldolgozni, mert de, mert muszáj. De biztos hosszú ideig zombi módon élnék utána.

2020. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na és kérdező neked volt?:D
2020. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeim apját, mert 20 év után kiderült, mennyit hazudott, és azt sem tudom, kicsoda, miközben még szeretem - elég skizofrén helyzet gyászolni valakit, aki meg se halt, sőt azt se tudod, létezett-e.
2020. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, azóta sem gyógyultak be a sebek....
2020. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 Kitartást.
2020. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4-es

Igen, ezért kérdezem,mert nagyon nehéz ez most nekem.

2020. júl. 24. 10:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül:(
2020. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen...

Bár soha nem fogom tudni igazán elengedni...csak már nem beszélünk


Hogy mi nyújtott vigaszt?

Semmi. Az alkohol eltompítja.

2020. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!