Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az első szakításomon?

Figyelt kérdés

Ő volt számomra az első szerelem de csak játszott velem mint kiderult és dobott normális indok nélkül és azóta sem keres. Teljesen össze vagyok törve már másfél hónapja alig alszok semmihez sincs kedvem csak aludni. Hogyan lépjek túl rajta ha azt érzem folyamatosan hogy ő volt az igazi és senki más iránt nem fogok már így érezni? Hiába mondják hogy nem így van meg lesz majd más nem tudom elhinni. Úgy érzem ő volt az igazi.

19/L


2020. febr. 1. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Az elsö után a legnehezebb de menni fog csak idö kell hozzá és egy új szerelem ami jobb és feledteti a múltat! 25F
2020. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig elhiheted, mások is ezt tapasztalták, hogy mindenki után csak jobb jött...

el fog múlni amúgy, nekem kb egy év kellett, és nem más pasi, rájuk se tudtam nézni, tök semlegesek voltak

azért próbálj meg társaságban lenni minél többet és elterelni a gondolataidat.Ez lehet valami sport, vagy csak barátnős, vagy családos dolog...

2020. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel így van mindenki, hiszen az volt az első kapcsolat az első szinte mindenben ami nemiség. Így erős szálak fűznek hozzá, és kib aszott sza r de ahogy írtad csak játszott veled, ergo csak megjátszottam azt a sok dolgot amit megéltél vele hozzáfűz. Ez az érzés h senkit nem fogsz ennyire szereteni azért érzed mert másod nem volt még így nincs viszonyítási alapod. De hidd el jön majd egy másik akivel minden jobb és szebb lesz és aki majd ezt megváltoztatja benned. És ha jól választasz lehet 100x jobb lesz mindenben mint az elődje. Az első lépések nehezek, túl lépni ezen meg ami történt, de ha adsz magadnak egy kis időt hidd el jobb lesz. Aztán jön a következő ami már jobb lesz. f/26
2020. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló nagyon szépen leírta a helyzetedet és azt is, hogy mit tegyél.

Azért rossz most Neked, mert eő volt az első kapcsolatod, elvakított a szerelem, nem vetted észre, hogy közeleg a szakítás, fiatal vagy (ezt nem sértésnek gondolom!), tehát ismerkedj másokkal. Ne hidd, hogy csak őt tudtad szeretni és senki mást soha többé!

Ffi

2020. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni nyugi :-). Tapasztalat. Nem is tudod még. Lesz egy nap, amikor úgy ébredsz nem akarod már őt sehogy sem. És nemsokára megismered azt aki majd elfelejteti veled és a gyermeked apja lesz. Nyugi!!! Majd nézd meg ezt a valakit 10 év múlva :-).
2020. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!