Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak én vagyok ilyen szerencse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsecsomag, hogy tudtomon kívül én magam szerzek új párt, vagy szeretőt a barátnőimnek?

Figyelt kérdés
Már másodszor történik meg, hogy olyannal csalnak meg, akivel én ismertettem össze, mert azt gondoltam, munka ügyben segíthet neki. Hát segített is. :D Együtt cuccolnak át tőlem hozzá.

2020. júl. 31. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Most rengeteg lány fel fog háborodni, de szerintem a mai nőkben nem lehet megbízni. 20-35 éves korig kifejezetten pofátlanul rámennek a jobb partira, ha van rá lehetőségük. Annyi vigasztaljon, hogy ezeknek jó nagy része egyedül marad a macskákkal.
2020. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Ja és 30F-élettapasztalat alapján mondom ezt #1 voltam.
2020. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

*ezeknek jó nagy része egyedül marad a macskákkal.


Mindegyik, aki mástól szed el bárkit is. Ez az ajándékuk életük végére a cselekedetük miatt.

2020. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szeretnék hinni nektek, de kétlem, hogy bárkit bárhogy megbüntetne az élet.
2020. júl. 31. 16:18
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
4: Nem feltétlen most fogod látni. Majd 40 felett, ha az alfahím ura agyoncsalja, vagy veri, mert tesztoszteron-túltengéses, vagy otthagyja 2-3 gyerekkel, na majd akkor. Persze ők ezt sosem fogják kimutatni.
2020. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Én elkerülöm ezt a szitut azzal, hogy egy nőnél sem próbálkozok mégha néha úgy is tűnik, de a flört csak játszadozás.
2020. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
4 Hogy te mit kételkedsz lényegtelen. Az nem változtat semmit. Bárkit megnézel és nézed az életutakat-kivétel nélkül így járnak, akik a barátjukat elárulják. Ott van, lehet kutatni..Én megtettem.. Kivétel nélkül egyedül maradnak életük végén.
2020. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
#7 üres duma. Teljesen véletlenszerű, ki jár jól és ki rosszul az életben. Nincs semmiféle természetfeletti büntetőrendszer.
2020. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Neked attól nem lesz jobb ha a másik is megszivja, legalábbis ne erre várj. Lépj tovább, keress normálisabbat. F
2020. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
7 Te mit szivtal? Ha ez igy lenne, kivetel nelkul mindenki egyedul lenne, mert szinte mindenki bant mar rosszul legalabb egy parjaval, elete soran szerintem a legtobb ember felrelep, vagy nem lep felre de mas miatt dob ki valakit, ferfiak es nok kozott is egyarant. Valojaban meg az emberek eleg kis szazaleka marad teljesen egyedul😃
2020. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!