Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor jött el az a pont, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jött el az a pont, hogy letiltottad az exed? Mi a vélemenyed az ex letiltásáról?

Figyelt kérdés

Áprilisban szakítottam 13 hónap után, mert már szó szerint nem lehetett a követelőző viselkedése mellett megmaradni. Beszélő viszonyban maradtunk mert féltem, hogy tényleg beváltja az öngyilkos dumát. Ez hiba volt? Nagyon hamar túlléptem rajta, de azóta is sokszor zaklat részegen vagy csak simán begurul. Ismét túllőtt a célon ezért erősen gondolkozok a letiltáson.


Van aki azt mondja, hogy az exnek eleve a tiltólistán van a helye, és van aki azt, hogy a letiltás a gyengéknek való és hadd lássa, hogy jól vagy? Szerintetek? Sztorikat is szívesen olvasok.



2020. aug. 2. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan exem akit muszáj volt letiltani, mert folyton zaklatott, őt még a kolléganőmnek is irogatott akivel összekombinált miközben semmi alapja nem volt, ráadásul a férje is ott dolgozott a cégnél. 1 hónap szakítás után se tudott továblépni, és az új barátnőmnek is irogatott, hogy én egy kamugép vagyok, miközben ő volt az aki olyan történeteket, hazugságokat kitalált, hogy Münchausen báró is megirigyelte volna.
2020. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lássa mi van veled, az az ostoba játszmázásról szól, aminek semmi értelme. A tiltás és a törlés a magad védelme miatt van, könnyebb túllépni ha kikerül teljesen az életedből. Mindenki eldöntheti neki van-e szüksége erre a védelemre, ennél tovább nem kell ezt gondolni.


Az exednek viszont súlyos gondjai vannak fejben, örök életedre a nyomorához láncol ha engeded hogy a hatása alatt tartson. Azért fenyegetőznek, mert így remélik hogy megkapják amit akarnak, ami sokszor be is válik (ezért is használják). Ki kell jönni ebből és nem engedni hogy beléd marja a karmait, az ő élete nem a te felelősséged.

2020. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Kisértetiesen hasonló a dolog-csak annyi különbséggel, hogy nálunk aki férfinek adta ki magát ilyen műsorral ott kiderült, hogy nő, és az exem nője volt, aki az exemnek próbálta kiadni magát és még a barátnőit is bevonta a buliba.


Előfordul az ilyen. Te is nézz utána jobban a dolgoknak, hogy ne a látszatra adj.

2020. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában már akkor le szoktam tiltani, mikor szakítunk, hogy hamarabb le tudjam zárni az egészet.

Ha mégsem történt ilyen, akkor pedig akkor tiltottam, mikor nekiállt bratyizgatni, holott világosan megmondtam neki, hogy kapcsolat után nem leszek a haverja, a legtöbb, amit várhat az az, hogy köszönök neki.

2020. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le bátran. Hidd el, nyugodtabb lesz az életed. Ő nem lesz öngyilkos, ahhoz túlságosan nárcisztikus a te exed is.

Én akkor tiltottam le, amikor nem akarta megérteni, hogy nem akarok semmit már tőle. Annyi esélyt kapott és annyiszor játszadozta a "húzd meg - ereszd el" baromságát, hogy hónapokig nem akarta elhinni, hogy végképp lezártam őt. Egy ideig féltem, hogy felbukkan a lakásomnál, de inkább hívok rendőröket, csak vissza akartam kapni a lelki szabadságom végre.

Meg új kapcsolatot sem tudtam volna elkezdeni így.

2020. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak 1 exem volt akit letiltottam.


Rajta kívül még volt 3 , de ők sosem írogattak nem csináltak semmit.

2020. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég tiltottam mindenhonnan az expasim.

Az ok, hogy világosan megmondtam neki, hogy szakítás után nem haverkodom/dugok vele.

Alapból sem szoktam szakítás után, de ő meg egy hihetetlenül féreg és beteg pasi volt.

Nem nagyon értette meg, így megléptem ezt.

Így tuti, hogy nem írhat rám többet :)


L

2020. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
39%

Egyik exemet sem tiltottam le, a legtöbbjükkel jóban vagyok, tanácsokat is adunk egymásnak.


Van 2 akivel nem keressük egymást.


Tudni kell párt választani, és intelligensen szakítani. :)

2020. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgyis intelligensen szakítani, ha nem tartjuk napi szinten a kapcsolatot az exekkel. Nem kell veszekedni, meg semmi ilyesmi, de szakítás után minek tartani a kapcsolatot és csevegni? Ezeknek általában mindig az a vége, hogy az új ember szív, mikor rájön hogy a párja meg az exe nincsenek túl még egymáson, aztán persze őt bàntják meg. Vége, akkor vége. Mindig csak azok ragaszkodnak ennyire egymáshoz, akik még nincsenek túl a dolgokon.
2020. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
89%
Kiderült, hogy személyiség zavaros, illetve skizofrén, amelyek már a viselkedésében is megmutatkoztak, így inkább jobban láttam megelőzni a még nagyobb bajt..
2020. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!