Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Adhat e indokot ez az érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhat e indokot ez az érzelmek megváltozásra?

Figyelt kérdés
Ha a férfi megkéri a kezed, és a nő azt mondja várjunk még. A férfi folyamatosan a közös jövőről beszél, család gyerek, de a nő nem mond erről semmit, hisz még várni szeretne ezzel. Létezik az, hogy emiatt kiszeret a férfi a nőből? Hetek múlva? Létezik, hogy emiatt bizonytalanodik el? Ez ad okot erre?
2020. aug. 10. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2020. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Adhat abszolút. Ha nincs ok a várakozásra, akkor miért nem mond igent? Egy eljegyzés még semmivel sem több jogilag, viszont a férfi részéről ez igen komoly gesztus.
2020. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igazából évekkel ezelőtt kidobott, mert nem vagyok számára megfelelő. Meg is csalt akkor. Aztán évekkel később vissza sirta magat, hogy ő már nem akar tovább keresgelni, várni,ő csaladot szeretne,mi jól elvoltunk annak idején címmel. Kb 2-3 hét újra járás után jött ezzel az eljegyzessel. Szóval úgy gondolom, jogosan mondtam, hogy várjunk meg ezzel, nehogy meggondolja magat, és újból kidobjon, megcsaljon mint anno. Hanem nézzük meg, hogy működik a kapcsolat. De nemet sem mondtam neki.
2020. aug. 10. 11:52
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez egy eldöntedő kérdés: Csak igen és nem válasz létezik. Ha nem mondtál igent, akkor nemet mondtál.
2020. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Igent mondtam, és azt, hogy várjunk még ezzel és a gyerekkel. Nem holnap mindent. Ismerve a múltat, igazán lehetett volna turelmesebb, hogy nem ugrok bele másnap a gyerek csinalasba.
2020. aug. 10. 12:24
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt biztosan megtudtad róla, hogy a félrekefélés a vérében van. Az viszont nem világos, hogy miért süllyedtél szint alá, amikor visszafogadtad. Nem jelentesz neki semmi mást, csak egy nőt, akit stabil pontnak akart, aztán ott verne át ahol tud.Egyszer ráadásul már nem voltál neki elég jó. Hogy jut el ide egy ember, hogy ilyen szinten hagyja magàt megalázni, becsapni?
2020. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hat ezaz...nem tudom. De ő volt kiakadva hogy megváltoztak az érzelmei és az én bizonytalansagom tette öt bizonytalanná. És, hogy nem volt vele egy jövő beli gondolatom se mikor felhozta mindig a temat. Közben én csak várni szerettem volna egy kicsit.
2020. aug. 10. 13:01
 8/22 A kérdező kommentje:
És hogy én folyton a múlttal jövök neki és hogy bizonyítson. Mert hogy bizonyithatna annál jobban ,minthogy eljegyez engem?
2020. aug. 10. 13:02
 9/22 anonim ***** válasza:

És mire akartàl várni? 🤔A csodára, arra, hogy majd megváltozik? Ez mese, ideje lenne felnőni neked is kérdező. Felnőtt ember jelleme adott, abban gyökeres változás nem lesz soha. Ez a bizonyítson meg egy baromság. Csak az életed végén tudnál igazán bizonyosságot szerezni arról, hogy képes volt változni. Van ennyi időd, türelmed?A most bizonyítson feltételnek egyébként sokan megtudnak felelni, mert ideig-óráig elég sokan tudnak jól színészkedni, amíg beetetik a másik felet, hogy a bizalmát visszaszerezzék. De aztán megint kibújik a szög a zsákból. Addigra viszont csapdába kerülsz, amiből nem lesz mindig könnyű a kisétálás.

Røviden, tömören, ilyen jellemű embert kerülni kell, nem újra összejönni vele.

2020. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Oda-vissza létezhet.

Legtöbbször fordított a sztori.

Arra gondol, hogy nem olyan fontos neked, mint te neki, miért is

töltse veled akkor az idejét, amikor ő családot akar.

2020. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!