Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet, hogy még azután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet, hogy még azután is szeretem őt, miután ilyen csúnyán szakított velem? Hogyan dolgozzam fel ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Egy lány néhány napja üzenetben szakított velem minden előzmény nélkül több hónapos kapcsolat után. Nem hajlandó személyesen megbeszélni a dolgot, hiába kértem tőle.

2020. aug. 14. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A fejemet teszem rá, hogy perceken belül jönnek a mocskolódó írások erre a nőről.
2020. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget tudod, hogy nem szeret, ráadásul nem is tisztel, ha így szakított. A feldolgozás az egy folyamat, így most csak azt tudod tenni, hogy elgondolkozol, hogy valóban minden rendben volt -e, ha nem, akkor ezt levonod tanulságként, és kisírod magad. Utána meg megpróbálod elfoglalni magad, és éled tovább az életed.
2020. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
2 hazugság
2020. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Velem ugyan ez volt 10 honapja. O sem adott indokot a szakitasra (persze ez is uzenetbe tortent) de nekem kellett egy fel ev mire elfogadtam a helyzetet es mar nem erdekelt. Ha egyaltalan nem tudjatok megbeszelni akkor hagyd es foglalkozz azokkal akik szamitanak neked.
2020. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az érzés az nem döntés kérdése. Attól, hogy volt egy ilyen mocsok húzása, attól még azok a közös élmények, a kedves szavai, tettei nem váltak semmissé. Azok attól ugyan úgy megtörténtek. Pont ez a legnehezebb ilyenkor. Ez a kettős érzés.
2020. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem májusban volt ilyen esetem. Bár csak egy rövid ismeretség volt, nagyon megviselt, mert láttam benne jövőt. Kb 1,5 hónap kellett nekem, hogy elengedjem a "miértet".
2020. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bejött a képbe egy harmadik. Gáz, ahogy ezt rendezte.
2020. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!