Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam meg, hogy igénytelennek tartott a párom, és emiatt szakított velem?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

A párom arra lett figyelmes, hogy én a hüvelyemet belül nem mosom ki. Sőt, ügyelek is arra, hogy még az intim tusfürdőt se kenjem bele túlzottan a hüvelyembe, csak a szeméremajkaimnál mosom meg vele. Ő rákérdezett, elmondtam neki is. Jött azzal, hogy az anyukája és az exe is arra tanították, hogy muszáj ujjal kimosni belül is, és a hosszú "csőrű" hüvelyöblítőt is illik használni hetente egyszer legalább. Elmagyaráztam, hogy ez nem igaz, nincs semmi szükség erre, és megkérdeztem, hogy rossz szagom van-e, vagy miért hozza ezt fel. Természetesen az volt a válasz, hogy nem. Szívesen nyalt akár fél órán keresztül is, de amikor megtudta, hogy csak kívül mosom meg, nem igazán nyalt többet.

Egy ideig rágta a fülem, hogy szokjak rá arra, hogy rendesen mosakszom, nem azért, mert koszos, büdös lennék, csak neki jobb lenne az a tudat, de nem voltam rá hajlandó, mert a hüvely természetes flóráját pont az ilyesmi teszi tönkre.

Arra is hivatkozott, hogy visszatérő húgyúti fertőzésem volt, szerinte az igénytelen mosakodás okozza azt is, és attól, hogy nem vagyok büdös, lehet hüvelyi fertőzésem. Hiába mondtam, hogy bizonyítottan nincs semmi bajom, teljesen rendben vagyok nőgyógyászatilag.

Nem hatotta meg, végül szakításig fajult a dolog, mert már lefeküdni sem képes velem.


Teljesen ki vagyok borulva, megalázva érzem magam, és ostobaságnak tartom azt, hogy emiatt vége lett az egésznek, mert minden rendben volt, jól kijöttünk egymással. Hogyan lépjek túl ezen, és ha legközelebb partnert keresek, hogyan szűrjem ki, hogy nincs-e ilyen dilije?


2019. máj. 19. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát tőlem még egy párom se kérdezte meg, milyen módon mosok és mosok e hüvelyt... Nekem se jutna eszembe azt kérdezgetni, hogy a fitymája alatt is törülközött e...

Elég elmebeteg párod volt, maradjunk ennyiben.

Az adott kérdés tekintetében meg neked van igazad, a javasolt módszer simán tönkrevágja az intim flórát.

2019. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én elakadtam ott, hogy ő azt honnan tudja, hogy te nem mosod ki belül, és neki miért tanítja azt az anyja!! és az exe, hogy kell puncit mosni??

Mi már házasok vagyunk, de szerintem a férjem azt se tudja, hogy mikor használok intim zuhanyt.

2019. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem kell tovább együtt lenned egy ilyen tudatlan alakkal és még időben kiderült, hogy ilyen.

Kiszűrni nehéz minden kis dilit, ez is csak véletlenül derült ki. Beszélgessetek minél több témáról és nagyjából képet kapsz, hogy mennyire tájékozott az illető. Ha valami pedig konkértan érdekel, akkor kérd ki a véleményét.

2019. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szükség kimosni a hüvelyt, mivel öntisztuló.

Az exed egy hülye, tudatlan kisfiú.

Felejtsd el és keress egy normális férfit!

2019. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mia fenét olvastam most?? :DDDDD

Ez most komoly?


" az anyukája és az exe is arra tanították, hogy muszáj ujjal kimosni belül is, és a hosszú "csőrű" hüvelyöblítőt is illik használni"...- Hogy mi?


Melyik sráccal beszéli meg mégis az anyukája, hogy hogyan mossa és tisztítja a saját hüvelyét? Azontúl, hogy mellesleg neked van ebben igazad, a párodnak beteg az elméje.

2019. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

" és neki miért tanítja azt az anyja!! és az exe, hogy kell puncit mosni??"


Ez az, amin kiakadtam én is. :D

2019. máj. 19. 21:09
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy szabad vagy és van esélyed legközelebb normális férfit találni.
2019. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy vadbarom.... a neten ezer cikk van hogy meg az intim mosakodokók is tök feleslegesek. Mondjuk tőlem még senki se kérdezte hogy mosakszom...


Örülj hogy megszabadultal tőle, komolyan.

2019. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, itt orulj neki, hogy egyszerre megszabadultal az egesz beteges, örült bagazstol kezdve az anyukatol, aki a hüvelymosasi technikait ecseteli a gyerekenek meg a nem normalis gyereketol is... te jo eg. Eletemben nem hallottam ilyen ostobasagot, hogy valaki minden egyes nap benyulkaljon a hüvelye belsejebe (fantasztikus megoldas tenyleg... nincs ezerfele baci a kormunk alatt), meg hetente jo alapos kiirrigalja teljesen tonkreteve a huvely florat. A hüvely egeszseges esetben ontisztulo. Ehhez max. ket percet kell a neten keresgelni. Nem vagy igenytelen es hatalmas tehertol szabadultal meg ezzel a szakitassal.
2019. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mind a pasi, mind az anyja, mind az exe elmebetegek. Mondd meg neki, hogy nyugodtan kérdezzen meg erről egy valamirevaló nőgyógyászt, hogy ez mennyire káros szokás. Intim mosakodót sem szabad használni, nemhogy belülről kimosni...
2019. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!