Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam életem szerelmével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam életem szerelmével, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy kinek mi segített ezt feldolgozni az időn és másik társ keresésén kívül?


A történet annyi hogy én megbíztam benne teljes mértékben, és a barátnőivel elment bulizni, majd megcsalt, a buliban csak smároltak ( talán ez még meg is bocsájtható neki, nem voltam ott, ivott és vágyott másra, nem voltak gátlásai stb ), de azt viszont már nem tudom neki megbocsájtani hogy másnap el ment ehhez a palihoz.


2018. ápr. 4. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

"talán ez még meg is bocsájtható neki"


Nem az. Ki vagy te, talán Cleveland? Persze "megbocsátható", de ezzel kvázi kifejezte a szándékait, és nem szabad vele tovább bármit is folytatni.

2018. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igyál meg egy teát, olvas, stb...


Foglald le magad

2018. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Egy cipőben járunk, csak engem nem csalt meg a barátnőm, hanem négyszer szakított velem "csak úgy". Ne várj olyan megoldást, hogy egyik napról a másikra elmúlik a fájdalom, mert olyan nincs. Az egyetlen dolog amit tudsz, várni és megprobálni valahogy elütni a napokat/hónapokat.

Ajánlom neked Csernus Imre A Nő és A Férfi könyveit.

2018. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy NEM ő volt életed szerelme, mivel ez történt.
2018. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd jön a következő életed szerelme!


Ez a nő még nem szórakozta ki magát!

2018. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ivott és vágyott másra, nem voltak gátlásai " - tényleg egy gátlástalan nő lenne életed szerelme? Add meg az esélyt másoknak, tisztességes nőknek, akik nem akarnak egy feles után máris más férfiak farkán pörögni.

Foglald le magad, járjál társaságba, végezz kimerítő fizikai tevékenységet, eddzél, túrázzál, találj valami hobbit.

2018. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked ő volt életed szerelme de neki te egy kaland voltál sztem.Nàlunk forditva volt az exem pasi én szakitottam vele mert csajozott aztàn màsnap hallottam vissza hogy az exéhez rohant. Nem tudsz mit tenni felejsd el nehéz lessz de hidd el nem sokat veszitettél.Megadta a lehetőséget hogy talàlj tőle sokkal redesebb hűséges nőt.
2018. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!