Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam fel hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel hogy a saját hülyeségeim végett szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egy dolog marad: megfogadod hogy legközelebb okosabb leszel
2018. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom.De annyira szeretem hogy elmondani nem tudom bele szakad a szívem hogy nincs velem
2018. márc. 16. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy már esély sincs, hogy rendbe hozd a kapcsolatot?
2018. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha van esély arra, hogy helyrehozd, akkor tedd meg. Ha nincs, akkor meg engedd el, ilyen egyszerű. Mindenki átéli ezt, a tanulópénzt mindenkinek meg kell fizetni.
2018. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta hogy már nem akar semmitse, egyszer megölelt mikor sírtam és meg simogatta a hátam amiből úgy éreztem szeret de ennyi azt mondta hogy elege volt az egészből és nem akar semmit. Örül hogy változtam és hogy a következő kapcsolatomban tudom mire figyeljek.
2018. márc. 16. 12:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez ennyit birt.

Sajnalom. Kifogyott a benzin, a motor nem uzenel.

Ennyit birt ez a kapcsolat.

Tedd tul magad rajta, nehez lesz, nem tudom hany eves vagy, de az ido......csodalatos egy dolog.

2018. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
26 vagyok és 6 évig voltunk együtt
2018. márc. 16. 15:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező, sz*r ügy, de ideje fölnőni. Ezt azzal kezdheted, hogy tudatosítod magadban a kínlódás ellenében is, hogy nincs visszaút, ez véget ért. Aztán próbálj meg egy valamilyen szinten elviselhető új hétköznapi rutint alkotni saját magadnak, és hagyd, hogy úgy ülepedjen le benned az egész érzelmileg, hogy egyáltalán nem agyalsz rajta, hanem megpróbálsz valami teljesen mással (figyelemelterelés, ez lehet akár munka is) foglalkozni. Gyászold meg a kapcsolatot. Ha ennyi ideig voltatok együtt, biztos nem két másodperc lesz, amíg hozzászoksz a hiányához az életedben, viszont az, még ha fájdalmas folyamaton keresztül is, jót fog tenni neked, ha megtanulsz teljesen a saját jogodon, kvázi érzelmi támogatás nélkül, önállóan létezni. A te esetedben ezt jelenti a felnövés. Majd ha már nem mar beléd annyira (lehet, hogy akár egy évbe is beletelik), majd akkor visszatérhetsz gondolatban is arra, hogy mi is történt veled / benned, ami miatt véget ért a kapcsolat. Az életkorodból és a kapcsolat hosszából adódóan az is simán lehet, hogy nem hibáztál olyan nagyot, hanem egyszerűen kinőttetek egymásból.
2018. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Megpróbálom
2018. márc. 16. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívesen. Még annyit szeretnék mondani, hogy amikorra majd valamikor eljutsz odáig, hogy a gyász és a szomorúság lecsengése után már megkönnyebbülj, és a kapcsolat pozitívumaira hiányérzet nélkül úgy tudsz majd visszaemlékezni, hogy hálás leszel az életnek azért, hogy ebben részed lehetett, és ez teljesen spontán jön majd belőled, mintegy ráébredsz, hogy így érzel, na, majd akkor leszel készen egy új kapcsolatra.
2018. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!