Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igazam volt, hogy kiakadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam volt, hogy kiakadtam azon, hogy egy lány Messengeren keresztül mondta meg, hogy nem szeretne velem kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Több hónapig randizgattam a lánnyal heti rendszerességgel. Tudta, hogy nagyon kedvelem. Szerintem tiszteletlen, gyáva dolog volt.

2020. aug. 17. 19:08
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
60%
A reakciódból látszik, hogy jól döntött, hogy nem személyesen szakított, te vagy az, aki "szerelemféltésből" beveri a fejét.
2020. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Szakított veled és még mindig azon rugózol, hogy hogyan beszélhetnél vele, esetleg találkozzatok.

Szerintem sok vagy és jól tette, hogy így szakított, mert élőben ott értetlenkednél és kérdezgetnéd biztos folyamatosan, hogy miért nem akarja folytatni.

2020. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

41!

Nem is ismersz, nem vagyok agresszív típus. Meg hülye sem, egy nyilvános helyen beverni más fejét csak a totál idióták képesek.

2020. aug. 18. 14:24
 44/44 A kérdező kommentje:

42!

Igen, mert személyesen kell megbeszélni az ilyen dolgot, nem egy két mondatos üzenetben. Ezért tart itt ez a világ, mert sokan vannak olyanok, akik szerint a minimális tiszteletet sem kell megadni a másiknak.

2020. aug. 18. 14:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!