Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igazam volt, hogy kiakadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam volt, hogy kiakadtam azon, hogy egy lány Messengeren keresztül mondta meg, hogy nem szeretne velem kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Több hónapig randizgattam a lánnyal heti rendszerességgel. Tudta, hogy nagyon kedvelem. Szerintem tiszteletlen, gyáva dolog volt.

2020. aug. 17. 19:08
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Csak nem a kedves lányhoz van ennél a kérdésnél szerencsénk?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2020. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Ő lesz az. Írt valami ilyesmi indokot. Ezek szerint még van reményem, hogy foglalkoztatja a dolog?
2020. aug. 17. 21:21
 33/44 anonim ***** válasza:
Írjál rá itt priviben, de ha elhajt, akkor hagyd békén. Bocsánatkérésen kívül nem tartozik neked semmivel.
2020. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
77%

Most együtt voltatok vagy nem? Mert nagyon nem mindegy. Egy rossz randizgatás nekem se érne meg élőben szakítást. De ha már kapcsolatban voltam az illetővel, akkor alap, hogy személyes a szakítás.

De egyébként valóban gáz, hogy itt kényszeríteni akarod kvázi, hogy beszéljen az érzéseiről. Fogadd el szépen, hogy alkalmatlan vagy arra, hogy megnyíljon neked.

2020. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy kényszertíteni akarom erre? Csak vártam volna tőle, mert anélkül nem lehet kapcsolatot építeni.
2020. aug. 17. 21:38
 36/44 A kérdező kommentje:
Nyíltan nem mondtuk ki, hogy ez már kapcsolat.
2020. aug. 17. 21:40
 37/44 anonim ***** válasza:
De miről beszélgettetek egyáltalán ezeken a randikon? Most már kezdek tényleg kíváncsi lenni.
2020. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Mindig volt téma, napi történések, munka, hobbi, sport, nyaralás, zene, egyetemi évek stb. Ezekről jól el lehetett vele beszélgetni.
2020. aug. 17. 21:54
 39/44 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem miért a kérdező a sz*r.

Több hónapos randizgatás után tiszteljem már meg annyival a másikat, ha szeretné velem személyesen megbeszélni akkor belemegyek.

2020. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
48%
Senki nem mondta, hogy a kérdező sz*r.
2020. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!