Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sokk alatt vagyok még mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokk alatt vagyok még mert ennyi év után a párom szakított hogy nem vagyok elég jó neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én 19 évesen jöttem össze ugye akkor a volt párommal, 25 vagyok most tehát 6 évet jártunk együtt. Ő 27. Nekem ő volt az első kapcsolatom, minden vele történt-neki előttem voltak barátnői meg ilyen egyéjszakás dolgok, de ilyen hosszú kapcsolata senkivel- tehát mondhatjuk hogy ő akkor kiélte magát velem ellentétben, mert nem voltam mással-de erről le tudtam volna mondani. Ismertem hogy milyen teljesen egymásra voltunk hangolva, a humorérzék, közös kis hülyességek amiket más nem értett, bolondozások, tényleg olyan egyedivé vált a kapcsolatunk.

Az mindig gondot jelentett hogy ő társasági ember és sokszor elém helyezte a barátait ami nekem nagyon fájt de mindig alkalmazkodtam és mentem vele. Lehet ez volt a baj hogy alkalmazkodtam és hagytam magam alárendelni, az ő "akartának" és így utólag azt érzem el is nyomott engem.

3 éve szakított velem hogy sokat veszekszünk, de ekkor kibékültünk újra kezdtük, de ott megtört már bennem valami. De úgy éreztem hogy egész jó a kapcsolatunk, vett egy lakást ahova már végre beköltöztünk, (még korábban mindig mondogatta h tőlem akar gyereket, már a közös kutya fajta is ki volt találva stb), de az összeköltözés előtt pár hónapja éreztem intő jeleket hogy állandóan piszkál hogy beszólt mit eszek, hogy fél hogy kövér leszek, beszólt az összes ruhámra hogy hogy néz ki, mikor lesz más színű a hajam stb. Mondta magyarán hogy "un" engem..1 hete laktunk együtt amikor beközölte hogy nem boldog velem, és hogy megelőzne egy házassági válást azzal hogy ő szakít velem, mert azt érzi ami régen bejött bennem ma már nem, és ő újra szerelmes akar lenni.

Na hideg zuhanyként ért az egész. Én se éreztem hogy olyan erősen szeretem, de én azt hittem ha megbeszéljük a közös igényeket minden megbeszélhető.. és magyaráztam neki hogy 2 oldalúan kell a kapcsolatot működtetni, én mondtam hogy nyaraljunk kettesben stb de mindig lerázott hogy a baráti társasággal úgyis megyünk. És mondta hogy ő maga nem érezte azt hogy kettesben akar velem lógni. Kérdeztem hogy van 3. vki mert pont most váltott új melóhelyet- tagadta- annyit mondott hogy nincs konk. ember de eltudja képzelni milyen lány illene mellé.

Borzasztóan rosszul esik úgy hogy tudom hogy ő sem volt tökéletes és nem igyekezett, na meg 6 év után azért nem azon vagy nonstop hogy folyamat lenyűgözz valakit, mert összeszoktok. Mégis akkor az én hibám volt?

Úgy érzem én sokat beleadtam ebbe a dologba. Ráadásul családi keresztelő volt rá pár napra náluk, a nagy családdal, baromi gáz volt hogy előtte dobott, olyan megalázó az egész. Az is fura hogy közösségi oldalakon nem szokott posztolni most meg kirakott pár posztot ahogy nyaral- nem a sértettnek "nekem" kéne posztolgatni hogy de jó az életem? Egyszerűen olyan mintha tök más arcát mutatná és emiatt lesokkolt a dolog-úgy érzem hogy akkor végig félreismertem? Lehet nem is szertetett csak kényelmes voltam, és 30 előtt kiélné magát?

Borzasztóan megalázva érzem magam, abból a szempontból is hogy sokat tettem ő érte, meg szerintem nem vagyok csúnya igyekszem magamra adni, és megkapom hogy nem vagyok hozzá öltözködésben meg stílusban elég jó, unalmas ember vagyok, stb..

pedig ha elmondja mi zavarja én nyitottam volna más irányba..

de közölte hogy ezek nem belsőleg jönnek nekem és neki olyan nő kell akinek ezek belülről jönnek.

Egyszerűen rá sem ismertem, most visszaköltöztem a szüleimhez de egyszerűen nem tudom hogyan tovább-a baráti kapcsolataim sem az igaziak most és kicsit azt érzem pofára ejtett az élet. Ráadásul csomó ismerősömet jegyzik el, meg szülnek baromira azt érzem szét hullott a jövő ideális képe, hogy 30 előtt házasság, gyerek stb- egyszerűen olyan rég randiztam hogy bele se tudnék kezdeni de más férfit elképzelni se tudok magam mellé. és a mai hülye világba nehéz is ismerkedni.

Egyszerűen nem tudom hogy lesz tovább - neki biztos előbb lesz valakije mert ő ilyen "nagy arc" simán be tud fűzni bárkit.


25L


2020. aug. 19. 09:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és ami a legjobban fájt azt mondta hogy nem érez tiszteletet irántam de megérdemelném..és ilyet 6 év után mondani. azt érzem teljesen földbe döngölt
2020. aug. 19. 09:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha elmész te is barátokkal, haverokkal, lefoglalod magad, hogy gyorsabban teljen az idő. Ezen a csalódáson csak az segít. Kicsit fedezd fel, hogy mi az, amit csinálni szeretsz, de nem tehetted, mert az exed nem szerette. (Ez lehet sport, egy egzotikus konyha, utazás, új ruhák, vagy olyan, amiről tudod, hogy ő utálja.)

Rád fog találni az új szerelem. Jellemzően akkor, mikor a legjobban érzed magad szingliként, és nem is keresed.

2020. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hellmano ***** válasza:
80%
Alap szabály soha ne kezdj újra egy emberrel, akivel már szakítottál. Most megtanultad, hogy a barátokat soha nem szabad hanyagolni, mert gondolom te még őket is hanyagoltad a párod miatt ebben az időszakban, így nem tudsz senkihez fordulni, míg ő simán tartotta a haverokkal a kapcsolatot melletted is. Tuti a 2. összejövetel után már csalt egyfolytában, akkor már nem is szeretett csak veled volt ez is biztos. Töröld az életedből örökre ezt az embert mindenhonnan, mintha nem is létezett volna, különben nem tudsz továbblépni te soha és csak azon sírsz, hogy ő micsoda életet él....
2020. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem pont hogy nem amúgy!! én barátnőztem ők hanyagoltak és hagytak ki sok programból bulik mert hogy ők szinglik- ők meg túl "szinglin" viselkednek:D nem hiszem hogy megcsalt, ez kiderült volna rengeteget voltam nála. és nem olyan ember.
2020. aug. 19. 09:24
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Hosszú távon amikor már nem olyan "izgalmas" együtt lenni, 6-8 év után néha az ember úgy érzi, hogy bármelyik bokorban talál egy olyan társat, mint aki mellette van éppen, mert ő már nem hozza az újdonság varázsát, nem is lehet elvárni ennyi év után :)

Hidd el, hogy ha egy kicsit próbálsz majd kinézni ebből a helyzetből, eljárkálni, újítani, új helyekre menni, egyből más lesz a te közérzeted is...

Nem is tudod, hogy hány fiút hoztam vissza - bár nekem mondjuk csak 4 hosszú kapcsolatom volt, a legrövidebb több, mint 3 év - csak azzal, hogy inkább elkezdtem fogyózni (az szerelmi bánatban jól megy) új ruhákat hordani, más társasággal vegyülni. Néha már vártam is, hogy szakítsunk mert akkor nem kellett az elvártaknak megfelelni. Használd ki te is ezt az időszakot, még nagyon nagyon van időd mindenre!

Nyugodtan írj ám, ha van valami!


40N

2020. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatal vagy, ismerkedhetsz, megtalálhatod azt, aki sokkal jobban illik hozzád, mint az előző párod. Ne magadat okold, a szakításhoz mindig két ember "munkája" kell, a megfelelési kényszert pedig sürgősen próbáld elhessegetni magadtól.

Bármit tehettél volna, akkor is ez a vége. Ő még ismerkedni akar, ez egy ilyen korai kapuzárási pánik a részéről, hiszen alig volt barátnője, te voltál az egyetlen, a tartós, és valljuk be, ez a mai világban nem átlagos dolog. Ne frusztráld magad házassággal, meg gyerekkel, nem késtél le semmiről. Élj, ismerd meg önmagad, lépj ki a pasi árnyékából, találd meg, te mit szeretnél.

Fel a fejjel! :)

2020. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ebben a korban sokat változtok. Te is és ő is. 21 volt, most 27,köszonő viszonyban sincs a két személyiség, annyit alakul az ember. És igen, benne van, hogy bizony az ember már nem azt igényli, mint 20-as évei elején.

Nem hibáztál, egyszerűen kinőttétek a kapcsolatot. Hosszú távon te se lettél volna boldog, csak most ragaszkodsz a régi emlékekhez.

31N

2020. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
7-essel értek egyet. Az ember folyamatosan változik. Ilyenkor jönnek a hullámvölgyek és ilyenkor kellene kölcsönösen dolgozni a kapcsolaton, de ha a másik nem akarja, akkor ennyi volt. Próbáld meg egyedül is jól érezni magad. 30F
2020. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

ezt is te írtad ki? minden stimmel, ugyanazok a részletek, csak ott 4 évig voltatok együtt.

2020. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a 7-es és a 8-as írja, a korán indult kapcsolatokkal sokszor ez történik, mert még sokat változtok 20-30 közt, és nem biztos, hogy egy irányba. Az első párommal nekem is ez volt, tiniszerelemnek indult, majdnem 22 éves voltam, mikor szakítottunk, mindketten másfelé változtunk, nem működött már egyszerűen. A másodikkal szerencsém volt, pár hónappal a szakításom után jöttünk össze, tehát 22 voltam, ő 21. Itt is benne volt a pakliban, hogy kinőjük egymást, de vele szerencsénk volt, ugyanolyan irányba változtunk, így pedig nagyon összekovácsolódtunk. Már több, mint 10 éve vagyunk együtt, összeházasodtunk, családot alapítottunk.

25 évesen bőven van még időd, ne aggódj. Jobban is jártál, találhatsz egy olyan embert, akinek nem vagy unalmas, hanem jó vagy úgy, ahogy vagy. Ő ezek szerint csak beérte veled.

2020. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!