Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnője elárulta, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnője elárulta, hogy a barátnőm hamarosan szakítani fog velem, ezt tervezi. Előzzem meg én őt a szakítással?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam eddig, hogy jól megvagyunk, nem szoktunk veszekedni sem.

2020. aug. 19. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudhatta a "barátnő" mert sosem mondtam ez ügyben semmit.Senkinek.


Szóval ez nem jött be.

2020. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
1+ Ellenben nekem mondtak ilyet.
2020. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy minnél előbb beszélj a barátnőddel. Hogy, szeret-e még. Mik a tervei kettőtökkel. Milyen jövő tervei vannak. Szeretné-e folytatni a kapcsolatotokat. Stb.
2020. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát milyen barátnő az ilyen, szerintem rád pályázik 🤣
2020. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha nem is igaz? Én is azt mondanám, hogy inkább csak beszélgess el a barátnőddel a kapcsolatotokról.
2020. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3as és az 5ös jól mondja, kérdezd meg minden rendben van e, ő hogy gondolja a kapcsolatotokat, mik a tervei, stb. De ne áruld el, amit megtudtál, lehet nem is igaz.
2020. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy igaz! Akkor hihető, ha a baratnőd mondja. Vele beszélj.
2020. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Buztos, hogy a “barátnő” nem akar bekavarni? Beszélgess el a társaddal, akkor látni fogod a reakcióiból, hogy miujság. Én még azt is feldobnàm, hogy a barátnője ezt mondta neked, és ha erre igen a válasz, akkor előze meg.
2020. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!