Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan birkóztatok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan birkóztatok meg a szakítással?

Figyelt kérdés
Ha békés volt ha szomorú,veszekedés..stb a következő időszakokban hogyan barátkoztatok meg? az emlékekkel,tárgyakkal..stb mit csináltatok? mennyi idő volt regenerálódni és milyen tanácsot tudnátok adni annak aki szakít hogy hogyan lépjen tovább? illetve egy bónusz kérdés: Aki úgy szakított hogy utána barátok maradtak,beszélgettek azok utána megpróbáltak újból össze jönni vagy sikerült csak barát maradni és tartani a kapcsolatot?

2018. márc. 31. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Békés volt és szomorú.

Az emlékeket és a tárgyakat mind megőriztem, nem is dobozoltam el semmit, még fénykép is van kint, nem feltűnő helyen.

Szerettem volna sok időt adni magamnak regenerálódni, de másképp alakult.

De azt tanácsolom, hogy adj időt magadnak, ne nézz egyből új kapcsolat után. Legyél inkább társaságban, foglald el magad sporttal, hobbival, barátokkal, bármivel, ezek rengeteget segítenek. Ha már nem keresed mindenkiben az előzőt, nem jut mindenről eszedbe, úgy érzed, szereted az új életedet és tudsz élni nélküle, akkor készen állsz.

2018. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hmm..4 évig voltam az exemmel, egy közös kép se készült rólunk,tiszta vicc,de jobb is,így képeket nem kell kidobnom.Semmiféle emlék nincs amit gyűjtöttem volna,1 dolgot nem dobok ki,mert azt szeretem,ez egy nagy lógólábú rénszarvas.Apró dolgokat mind kidobtam amit ő adott mert rá emlékeztettek,és úgy érzem negatív hatással volt rám.Ami volt pár dolga,azt kitettem a tárolóba,pár hónapja ott pihen,nem érdekli igazán.Az szerintem lényeges,hogy a lakásban ne maradjon sok olyan dolog ami hozzá köthető,és rossz érzést szül,vagy mindig a múltra emlékeztet.Sajnos a konyhában van pár dolog amire ha ránézek ő jut eszembe,mert itthagyta,vízforraló,mikró,pohár vagy tányér vagy mixer,ezeket majd szépen lecserélem.Lassan 1 éve lesz hogy külön mentünk,igaz békésen,megmaradt a kontakt,de nagyon sok veszekedés volt még ez idő alatt is,sérelmek felhozása,meg nem tudtunk teljesen elszakadni,de talán most van az a pont részemről hogy ezt le kell zárni,felesleges telefonálni,stb.Szerettem volna barátként,normális felnőtt aggyal kapcsolatban maradni vele,de az ő jellemével ez nem működik sajnos.Egyszer én,egyszer ő indítványozta hogy folytassuk,de közben neki is,nekem is volt más,ezért is gondolom azt,hogy ezek után ennek a felmelegített baromságnak semmi jövője nem lenne.
2018. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy 8 vagy 10 év telt azóta, nekem nagyon szomorú volt, és azóta sem sikerült regenerálódni. Utána próbált velem újra összejönni, de nekem már nem ment, mert annyira meg voltam bántva, meg nem akartam, hogy megint otthagyjon( mert az szörnyű érzés). Ő egyébként barátkozna, de én nem veszem már fel neki a telefont , ha netalántán hív.

Próbáltam sok mindent hidd el, semmi sem segít, pedig el is költöztem az ország másik végébe. Tárgyak nem voltak, próbálom az emlékeimet arra fókuszálni, hogy mennyivel boldogabb voltam, és milyen voltam, mielőtt megismerkedtem vele, és asszem az egy sokkal letisztultabb személyiségem volt napfényesebb gondolatokkal.

Próbálok arra törekedni, hogy vegyek egy házat, és tele ültessem növényekkel.

Egyébként rengeteget tanulok, de megnyugvást nem találok.

2018. ápr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Békés volt, szomorú, de akkor én már 3/4 éve nem szerettem igazán, de próbálkoztam, hátha még megjavulhat... nem javult meg, szétváltunk.


Első hónapban naponta vödör fagyi, tábla csokik :D, aztán lassan kilábaltam, de még fél évvel utána is elbőgtem magam a kedvenc számunknál, de akkor már ismerkedtem, beszélgettem a jelenlegi kedvesemmel :)

2018. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!