Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A vőlegényem a viták végén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem a viták végén szakítással fenyegetőzik mit tudok csinálni? Most költözik hozzám és munkahelyet is vált értünk, viták végén mondja hogy lehet nem illünk össze nem kell eröltetni hagyjuk egymást, eddig 2x történt meg.

Figyelt kérdés
Ő vetette fel hogy hozzám szeretne költözni el is jegyzett pár hónap után munka után mindig érdeklődik, mikor helyezik át intézi, egyébként buta dolgokon veszünk össze19l és 26f mégis ezt mindig hozzám vágja

2020. aug. 5. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, én még nem házasodnék meg a helyedben....
2020. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha pár évig még nem házasodsz...
2020. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az esküvőt pár év után szeretnénk csak, esetleg volt olyan akit hasonló dologgal fenyegetett a párja?
2020. aug. 5. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kevés olyan hülye van mint a te párod, aki eljegyzés után ilyeneket mond...
2020. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is ilyennel fenyegetőztem. Aztán vége is lett. Nem illett hozzám egyszerűen a csaj. De ő persze erőltette. 19 volt akkor ő is...
2020. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben már, igaz mi nem voltunk jegyesek. A 3. ilyen alkalomnál megelégeltem és szakítottam a sráccal.
2020. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele szakítani de nagyon rosszul esik hogy érzelmileg zsarol
2020. aug. 5. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha legközelebb ezt mondja, mond neki, hogy "oké, legyen ahogy akarod". Aztán menj el, vagy küld el. Ez vagy felnyitja a szemét és leáll a zsarolással, vagy ennyi volt, de akkor nem vesztettél sokat (mivel ez később csak rosszabb lesz). Azért csinálja, mert hagyod, ha nem mutatod, hogy ezt veled nem teheti meg, akkor csinálni fogja, te meg beleszakadsz lelkileg.
2020. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!