Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés

8 hónapig voltam együtt egy csajjal,2 hete kaptam tőle egy üzenetet, hogy szakítani szeretne.

Az Üzenet lényege ez volt: Nagyon szégyenli magát, ő most a világ leggyávább embere,ezt vállalja.. De ezt nem lett volna képes személyesen elmondani,és telefonba sem. Úgy gondolta, mellettem, le tud majd nyugodni, család, gyerekek, de úgy látja ez nem fog ilyen egyszerűen menni, nem akar az időmmel, érzelmeimmel játszani, tisztel annyira. Még mindíg szeret engem.Nagyon köszöni az időt amit velem tölthetett.


Az üzenet után felhívtam, kérdőre vontam, ez meg mi.. Már előző este fura volt, mindíg sokat beszéltünk,telefonon is, és zaklatottan lekoptatott..

Nah a telefonba elmondta hogy előző este, munkahelyére beköszönt egy exe, akivel sokáig együtt volt, majd az ment is vissza másnap a külföldi munkahelyére. Megtört benne valami, mert a srác hagyta ott anno, és mai napig nem tudta kiheverni 2 év után se. Az előző 1,5 éves kapcsolata is erre ment rá, hogy a vége fele a sráccal bunkózott, még mindíg az exe jár a fejébe, pedig tudja hogy , erre nincs esély, meg bele se menne, a srác nem akar tőle semmit.. Nem szeretné hogy velem is bunkó legyen, nem akar nekem rosszat, nem fogja tudni ezt leplezni tovább.. Hozzáteszem, tök normális csajnak ismertem meg, részemről nem volt ha meg de, a kapcsolatban,pedig volt pár barátnőm, legtöbbel elég könnyen ment a felejtés, lezárás. De 3 hét után, egyre jobban kezd hiányozni.. Szakítás előtt elvittem, egy szép helyre pár nappal utána kapott egy nem túl olcsó ajándékot, előtte csak apróságokat kapott,nagyon örült neki.. Lehet hogy érezte hogy komolyabbra fordul és,bizonytalan lett? Azóta egyszer találkoztunk, melohelyére bementem, pár cuccomat visszakértem.. Abban maradtunk hogy nekem ő nagyon fontos volt, ha nem így lenne, elköszöntünk volna egyből, és lezártam volna. Így mondtam neki hogy képes vagyok várni max 2-3 hónapot, addig rendezze a dolgait, aztán megbeszéljük. Ő ezt helyeselte, látszott rajta hogy nem mindg néz a szemembe, meghunyászkodik,elég nehéz lesz így , várni.. Direkt kérdeztem hogy velem van baj, nem ha úgy lenne megmondaná inkább.. Mi a véleményetek?



2020. aug. 21. 02:06
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
talán
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Már az se normális hogy beköszönt az exe, minek? Másrészről meg süt a csajról, hogy nagy gondok vannak nála: 8 hónap után meginog, mert beszélt az exével két szót, maga is elismeri hogy 2 év után se tudott túllépni rajta, emellett egy kapcsolata is már ráment. Magyarul legutóbb sem tanult semmit az egészből - a viselkedése pedig gyáva és gyerekes, mind a szakítás, mind a bunkózgatás.


Nem a te feladatod túlléptetni az exén, neki kellett volna ezen dolgoznia. Ahogy az előző kapcsolata, ez sem ér neki semmit, csak egy menekülés vagy attól a palitól. Ez a jobb verzió, rosszabban valami mentális baja is lehet.


Az ilyen lelki roncsoktól menekülni kell, nem pátyolgatni, már ha nem akarod hogy tönkretegyen.

2020. aug. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan kapcsolatból kijönni amiben a lány volt 2-3 hónap iszonyú kevés idő esélytelen. Vagy kell neked annyira a lány, vagy nem. Pótlék tuti nem leszel ha vége lesz, de leválni egy mély érzésű embernek egy másikról akihez tartozott nem 1-2 hónap, inkább évek.Legalábbis az olyan helyzetben mint amit te itt felvázoltál. Ha viszont sikerül, és türelmes vagy életre szóló kapcsolat a gyümölcs. Ezt is tudnod kell.
2020. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
1 Te vagy az exe az adott csajnak? már csak azért is, mert ismerős a szitú, és mindenkit aki kezdeni akart a lánnyal ezzel a szöveggel üldözött el egy hasonló helyzetből egy ilyen illető mint te vagy.Aztán egy valaki nem állt kötélnek, és ő lett a befutó, mert nem kajálta be a szöveged.
2020. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 Ugye 2 éve hagyta ott őt , az a srác akivel 5 évig együtt volt,és 2 év után se tudta kiverni a fejéből, az előttem lévő 1,5 éves kapcsolata is erre ment rá. A sráccal bunkózott, és inkább mondta neki, hagyják abba..

Csak azt nem értem, hogy akkor miért írta hogy szeret még mindig,és tisztel hogy nem akar játszadozni az érzéseimmel, hogy ne sérüljek.. Van ilyen hogy 2 év után se tudta elfelejteni? Az beköszön neki, és törik a mécses? Az a baj, hogy még az első csajomat se szerettem, és tiszteltem ennyire mint őt, pedig az 2 év volt.. Abba maradtunk ugye hogy tudok várni, kb 3 hónapot, 1 héten 1-2 x írok neki, szokott válaszolni, amikor csak később, akkor elnézést kér, h ne haragudjak, mint pl most..Mert az állatkáival baj van, az egyiket altatni kell, a másiknak rohamai vannak, nagyon imádja őket, azt tudni kell.. Előtte furcsálltam is hogy válaszolt , de ha róla kérdeztem nem nagyon, csak általános kérdésekre.. Már tényleg nem tudom mit csináljak, írjak ne írjak, miket?!

2020. aug. 21. 10:51
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 Mindenkinek megvan a lehetősége dönteni, ez egy tapasztalaton alapuló tanács volt. Ha valaki azt hiszi meglehet változtatni a másikat, hát legyen vele, nekem mindegy. Csak utána nem kell csodálkozni ha nem úgy sül el ahogy elképzelte és kihasználják/lerántják a mélybe.


"Már tényleg nem tudom mit csináljak, írjak ne írjak, miket?"


3 hónap nagyon sok idő, de te érzed. Még ha rendesen írna, akkor is benne lenne hogy lehet csak kihasznál, de így meg pláne semmi érdemlegeset nem tesz azért, hogy maradjon a kontakt. Abszolút időhúzásnak érződik ami most történik, mert nem meri kimondani hogy vége, de ismét, ti tudjátok.


Megpróbálhatod megbeszélni vele hogy milyen időközönként tartsátok a kapcsolatot/beszéljetek, leginkább hívással, de úgy tűnik hogy már most is a terhére vagy.

2020. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2020. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 köszi a valaszt, de sajnos nem tudok angolul, és fwlirata sincsen.. Ha esetleg privátban leírnád a lényegét nagyon hálás lennék.. Üdv
2020. aug. 23. 14:59
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Röviden: az "alfák" kidobják a nőket és a "bétákhoz" (akik leborulnak eléjük és minden kívánságukat lesik) mennek vigasztalódni, míg kijönnek az érzelmi krízisből. Ezután ezeket a férfiakat repítik a kukába, hisz elvégezték a szerepüket.
2020. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Lehet benne igazság,nem gondolnám hogy nem.. De pont hogy úgy kezdődött hogy közömbös volt számomra,aztán jobban megismertem.. Sose éreztem h kihasználna,boltba is mindig követelte. Hogy fele fele legyen a fizetes.. Sokszor mentem hozzá utána sokszor, ő hozzám, nem akarta hogy egyoldalú legyen bármi is.. Hálószobába szintén oda vissza.. Beköszönt az exe neki, aztán eltört a mécses.. De benne van sajnos a pakliban hogy valamilyen ex potlék vagyok neki. Csak eddig ebből semmit nem éreztem.. Most hogy jegelve van a dolog. Ritkán kerestem, heti 3x max.. Tegnapelőtt felhivtam,mondta mennyi problémája van, allergiás az egyik állatra otthon,el kell ajandekoznia. Masik, meg beteg nagyon. Szívügye is volt neki ezek a dolgok.. Tegnap meg felhivtam mondtam neki. Ez igy marha szar talalkozzunk, mondta nagyon faradt alig aludt, estebesett haza melobol, terjunk vissza erre.. Ha nem kedveltem volna ennyire meg hagynam a fenebe, de nem egyszerű.
2020. aug. 23. 15:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Hogy alakult?
2020. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!