Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön csak a jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön csak a jóképű, értékes diplomával és menő foglalkozással rendelkező férfiaknak érdemes leveleket írniuk, mert a nők úgysem válaszolnak a többieknek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan.
2020. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem elég egyértelmű?


Próbáld meg beírni, hogy 250 alatt keresel, le sem fognak köpni!

2020. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Én viszonylag jóképű vagyok, de évek óta szenvedek az egyetemmel. A 3,5 éves képzést valószínűleg végül 6 év alatt fogom elvégezni. Szóval nincs értékes diplomám, se menő foglalkozásom. Nagyon sokszor egy kudarcnak érzem magam, mert úgy érzem le vagyok maradva az életen a sulival való szenvedésem miatt a kortársaimtól. (Nem az intelligenciámmal van gond, inkább a szorgalmammal.) Ennek ellenére hogy nem vagyok tökéletes, mint ahogy te írod és képzeled hogy csak a tökéletes férfiaknak működhetnek a dolgai, ennek ellenére sikerem azért szokott lenni a csajoknál a társkeresőkön. Ha épp nincs senkim és felmegyek, akkor azért olyan 1 hónap alatt össze tudok onnan hozni valamit helyes lánnyal. Na csak ezt azért írtam, hogy nem igaz amit írtál, mert nem csak olyan férfiaknak válaszolnak a nők, amilyeneknek te hiszed.

25/F

2020. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyit kéne elfogadni, hogy ezeket az appokat/oldakat a legtöbben arra használják, hogy végtelen figyelmet és megerősítést kapjanak. Amivel a való életben ímmel-ámmal (vagy egyáltalán nem) találkoznak, ezeken a platformokon ömlik rájuk a fókusz.


Ha ez megvan, akkor megérted hogy nincs értelme se komolyan venni, se durcizni és sírni emiatt. Ismerkedj hobbik, közös barátok, események, programok által élőben, ne ezeken a netes szrokon pazarold az időt. Ha nem megy élőben, legalább barátságokat szerezni (akármilyen neművel), akkor ott valami gond lesz, amin dolgozni kell és fejleszteni magad. Találd meg mik érdekelnek, miket akarsz csinálni. Ne a nők legyenek az életed középpontjában és akkor sokkal nyugodtabb napjaid lesznek, hidd el nekem.

2020. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Cool kinézet önmagában is elég a társkeresős brillírozáshoz. A többi dolgot holdfényeffektussal hozzáképzelik a nők mint ahogy a filmekben is a jó külső együtt jár a vagyonnal/ Klassz melóval...... De valami miatt szakítani is kell, hát ilyenkor emiatt, mert a valóságban gyakran torz az efféle összkép
2020. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Elég ha jól nézel ki, akkor szexig biztosan eljutsz.
2020. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sok nő keres magának átlagos férfit. Itt is sokszor lehet olvasni, hogy minden férfi csak az autójával pózolós képeket csinál meg csak b***ni akar.
2020. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából... de ez a valóságra is igaz. A nők mindig a szőke herceget várják 🤷‍♂️
2020. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz. Az esélyek számát nagyban csökkenti ugyan, de ez tőled is függ.
2020. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jóképű legyen, a többi csak a körítés.
2020. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!