Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lett vége több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett vége több éves kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
Persze a megcsaláson kívül mert az alap ok.
2020. aug. 27. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak megcsalas miatt volt vége. Eleg kompromisszumkesz vagyok, azon kívül szinte mindent meg lehet oldani. Persze ha pl. verne, vagy kiderulne hogy embert olt vagy ilyesmi akkor az is nyilván egyenes ut lenne a szakitashoz.
2020. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked miért lett vége?:)
2020. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2+ Lássuk mennyire vagy őszinte:)
2020. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Úgy beleszerettem valakibe pillanatok alatt, hogy letaglózott; sosem éreztem még ilyet. Mindenki ellenezte, hogy kilépjek a kapcsolatomból, azt mondták, biztos, csak szalmaláng, elmúlik. De kiléptem, úgy éreztem, mást nem nagyon tehetek. (Nem csaltam meg az exem.) Nem akartam sem magamnak, sem másnak hazudni, és én tudtam, hogy nem szalmaláng: sosem éreztem, hogy valakivel ennyire összeillenénk, ennyire hasonlítanánk, ennyire összhangban lennénk. Életem egyik legjobb döntésének tartom, hogy ezt megléptem.
2020. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha az elmúlt évtizedek alatt fejlődtél annyit, hogy bátran egyenesen ki tudd mondani a valóságot:)
2020. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy az igazmondás még mindig nem az erősséged:D
2020. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze első válaszoló igazad van.


Nekem 6éves a kapcsolatom de lehet h a házimunka miatt lesz vége. 2éve lakunk együtt eddig próbáltam toleráns lenni/maradni.


Állandóan ha majd lesz időm meg stb.mert sokat dolgozik, de ki nem? Napokig hetekig jó neki a dolgok ahol ép van.

Ha fáradt sz.rik bele az otthoni teendőkbe, még a pár perces dolgot se csinálja meg mint pl.tvzés közbe ruhát hajtogatni..

Csak 2en élünk egy kis lakásban..emiatt a hozzáállás miatt gyereket se akarok mert nem akarom h a gyerek is rám maradjon. Mert akkor a gyerek lenne a kibúvó miért nem csinálta meg..pedig azt mondja h nem mert akkor csak a gyerekkel lesz itthon bnőm.

2020. aug. 27. 09:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. megcsalt, a 2. meghalt, a 3. is megcsalt. Igazi sikertörténetek. Talán érthető, hogy már nem erőltetem ezt a párkapcsolat dolgot.
2020. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez is ertheto, jobb ha most hagyod ott, nem amikor mar ott lenne egy gyerek. Esetleg próbáld meg azt, hogy te sem csinalsz semmit az o dolgai közül, pl. magadnak osszehajtod a ruhaid, de az oveit ott hagyod, sot ki se mosod, talan akkor rajon, hogy neki is kene valamit csinalnia.
2020. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tíz év után mentünk szét, mert nekem nem lehet gyerekem, ő pedig mindenképp családot szeretett volna.
2020. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!