Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lett vége több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett vége több éves kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
Persze a megcsaláson kívül mert az alap ok.
2020. aug. 27. 08:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Öt év után lett vége, egyszerűen azért, mert elmúltak az érzések. Már jobban idegesítettük egymást mint amennyire szerettük. Éltünk egymás mellett, de nem beszélgettünk, aztán már azon kaptuk magunkat, hogy már nem is közösek a célok.

Hagytuk kisiklani sajnos, pedig nagy szerelem volt évekig.

2020. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Élni akart, "jobbat érdemelt mint én" szerinte, mikor a béka s*gge alól kapartam ki.

2. "Csak barát nyugi, nem lesz vele semmi"

2020. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Még nem végleges, akkor tekintem annak, ha már elköltöztem, de én már szakítottam. 5 évig voltunk együtt, az oka, hogy leszarta mi van velem, ellökött, ha valami bajom volt. Ha volt probléma, akkor nem lehetett vele megbeszélni. Többszöris neki futottam, hogy mentsem a menthetőt, de én már többet nem tudok tenni és jobb, ha vége.
2020. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!