Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál már úgy a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már úgy a pároddal, hogy szeretted, de azt mondtad neki, hogy már nem szereted?(további kérdések lent)

Figyelt kérdés

Mi állt valójában a háttérben, mi volt a gond?

Miután rendbejöttek a dolgaid, megkerested?

Vagy végleg elengedted?


Ha valaki depressziós, és semmihez nincs kedve, vezethet ahhoz, hogy a párjától is megválik, mert hozzá "sincs kedve"?


Nem magyarázkodni akarok magamnak, de az exemnek súlyos mentális problémái vannak, főleg a szakítás óta.

Eleinte még azzal jött, hogy magával van baja, nem szeretne elengedni. És ezt tudom is, egy éve mondom neki, hogy forduljon orvoshoz...

Még hónapokig beszéltünk szakítás után, de úgy érzem teljesen bekattant.. Sokáig fújta hogy szeretné, hogy várjak rá, de ,másnap meg a fejemhez vágta hogy hagyjam békén...


Hetekig ez ment még, hogy egyik nap normális volt, másik nap pedig mintha nem is azzal az emberrel beszélnék, akivel évekig együtt voltam.


Szerintetek...?



2020. szept. 1. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Laza keretek között voltunk még, jártunk kb. csak.

Tulajdonképpen napról napra tisztább lett nekem, hogy semmi közös nincs bennünk, nem is tetszik igazán (ezt magam sem értem, naponta láttam egyre kevésbé vonzónak), és neki is kijöttek a mentális problémái amellett, hogy az exe naponta kavart valamit (már én se tudtam, hogy kinek higgyek).

Hiába kedveltem a lányt, tudtam, hogy ez idővel csak gázabb lehet, így szakítottam vele, rendbe kaptam magam. Nem mondanám hogy erős szerelem volt, de a lány hasonlóan viselkedett mint te, írogattam hogy gyógyszerre iszik stb.

Tudod mit tehetsz? Tovább mész. Vagy maradsz és megnyomorítod a saját életed is.

2020. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magam vittem el orvoshoz, megbeszéltem vele persze. Vártam rá, hogy jobban legyen addig több időt töltöttünk külön (ő kérte), együtt maradtunk, nem bántam meg.
2020. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!