Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelt kérdés

2 hete szakított velem a volt párom. Azóta nagyon rosszul vagyok, teljesen váratlan volt ez a lépése. Étvágyam nincs, az első héten egyáltalán nem tudtam enni csak vizet ittam, de 3 napig azt is kihánytam. Ezen a héten megpróbáltam enni, de egyszerűen pár órával később mindent kihányok. Több mint 9 kg-t fogytam, de nem szeretném, hogy ez így maradjon mert tudom, hogy rossz vége lesz.


Próbáltam barátokkal beszélgetni, de nem sokat segített. Sosem láttak még ennyire rossz állapotban, de ez lehet érthető mert ennyire nem szerettem még senkit sem.

26/F



2020. szept. 5. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Több ezren, sőt millióan túlélték, te is túl fogod. Idő, idő, idő... és próbálj meg programokra járni.
2020. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam tavaly ilyenkor, ráadásul engem meg is csalt a féreg párom és lecserélt másra egyik pillanatról a másikra, és még engem hibáztatott mindenért. Iszonyú rosszul voltam pár hónapig, de szépen lassan enyhült a fájdalom, most meg már tiszta fejjel tudok gondolkodni és látom hogy egyáltalán nem volt kár azért a "emberért", és csak szánakozok magamon hogy hogyan engedhettem meg hogy egy ilyen hulladék padlóra küldjön. Nekem az segített, hogy elkezdtem magammal törődni, fejleszteni magam, jobban beletemetkeztem a sportolásba és csoportos edzésekre is elkezdtem járni, többet beszélgettem a barátaimmal akiket az exem ideje alatt elhanyagoltam. Te is foglalkozz magaddal, találj valami hobbit amiben örömödet leled és amiben fejlődni tudsz, és azon fogod kapni magad, hogy egyedül is boldog vagy, sőt lehet hogy boldogabb is, mint az exed mellett voltál. Kitartás!
2020. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!