Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ez az érzelmi hullámv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzelmi hullámvasút szakításnál? Nagyon szeretem őt, napról napra jobban szerettem.

Figyelt kérdés

Még nem mondtuk ki, de 2-3 héttel ezelőtt olyan szinten megbántott, hogy nyilvánvalóvá vált, nincs tovább. Azóta nem is beszéltünk, nem is találkoztunk. Tegnap hívott fel hogy találkozzunk beszélni, nyilván eldöntötte hogy végleg elhagy.


Azóta egyik percben mély depresszióba esek, sírok, könyörögnék neki, hogy ne hagyjon el, másik percben meg már érzem a szabadságot, hogy a magam ura vagyok, a sok lehetőség megismerni másokat... aztán eszembe jut, hogy senki nem lesz olyan, mint ő, és jön a mély hullám, depi...


Ma reggel is kinyitottam a szemem, ő volt az első gondolatom, hogy mennyire hiányzik és nem akarom hogy vége legyen és fel se akartam kelni, vagy 1 órába telt mire kiszenvedtem magam az ágyból.

Aztán kijöttem az udvarunkra és elkezdtem képzelegni arról hogy most majd mennyi férfit megismerhetek. Ja és ezután persze jött, hogy ilyet, mint ő nem fogok találni még egyet és nem is akarok mást ha ő nem lehet...


Ez normális vagy kérhetem a beutalót a zárt osztályra?


25 vagyok, 3 éves kapcsolatunk ment gallyra az apja miatt.



2020. szept. 9. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, de mit csinált az apja?
2020. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elisabeth Kübler-Ross nevéhez köthető az elutasítás, düh, alku, depresszió, elfogadás folyamata. Ezen MINDENKI átmegy szakítás után, olyan nincs, hogy nem. A folyamat teljesen egyéni, pár hét, pár hónap, de akár évek is lehet. És tud keveredni, vagy állapotokba vissza lehet esni, ez is rendben van.


Természetesen kell azért tenni, hogy jobb legyen, nem a sült galambról beszélünk. Van erről millió írás a neten, hogy mik a teendők szakítás után, de mindenkinek más jön be. Egy biztos, a szakítás az a másiktól való eltávolodás, nem a közeledést jelenti. Tehát ne keresd, ne bántsd, ne hibáztasd, ne vádold, ne állj bosszút, ne fúrd, stb. Két dolog miatt. 1. Nem tud mit kezdeni a folyamatoddal, mert nem az övé. 2. Csak magadra haragítod.


Kemény folyamat, én 1 éve benne vagyok. Sok sikert és kitartást.

2020. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.

Nem kedvelt meg és addig piszkálta meg cseszegette miattam a fiát, hogy beleunt.

Ellenem beszélt.


2.

Nem írtam, hogy bántani akarom, és a bosszúállás meg a fúrás sem az én stílusom! Ja olvastam a tanácsokat a neten, menjek el, legyek a barátaimmal. Csak sajnos nincsenek barátaim.

2020. szept. 9. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor marad a sport (ott jól ki lehet adni a feszkót), keress egy hobbit, ahol vannak emberek. Mindjárt lesznek barátaid.


Kellenek célok, motivációk, amik előre visznek, kihoznak ebből az állapotból, máskülönben egyedül maradsz a fájdalmaddal, és majd 70 évesen is a képeiteket fogod nézegetni, meg az emlékek között úszkálni, hogy de jó volt 2019-ben Mátraházán.


Tudom kemény, nekem is olyan részletes emlékek bukkannak elő a volt kapcsolatomból, hogy csak nézek. Ez nem baj, mert hagyni kell, ezzel gyógyul, de nem szabad belebújni. Jön az emlék, Mátraháza, jót úsztunk, done. De hogy most felidézni a 3 napos "Mátraházázást", ne.


Mert szellemként fog körülvenni téged az exed, és nem azért, mert ő akar "kísérteni", hanem te engeded el.


Sajnos a közös csónakotokat fel kell égetni. Ő kiszállt belőle, mert máshogy döntött, de te ne maradj benne egyedül, mert felemészt. Szállj ki, húzd ki a partra, majd benzin, gyufa. És sétálj tovább, ne nézz vissza. Mert nem lesz ott már semmi, elmúlt.

2020. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*hanem mert te NEM engeded el.
2020. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Annyit még megjegyeznék, hogy az a 25+ éves férfi, akinek még a szülei mondják meg, hogy kivel lehet együtt, vagy játszmáznak a kiszemelt ellen, az nem férfi. Az milyen önálló döntést tud hozni szerinted az életben? Mennyire kitartó? Mennyire tud küzdeni a céljaiért? Mennyire tud kiállni önmagáért és másokért? Semennyire.


Hosszútávon lehet jobban jártál, mert a fater állandóan ott lebegett volna a kapcsolatotok felett, mint valami ellenőr. Ha tökös lett volna a volt párod, akkor azt mondta volna az apjának, hogy elég, itt húzunk egy határt, és nem tovább. És kész. De nem tette, akkor mennyire szeretett téged, ha az apja monológjainak jobban hitt?


Ilyennel jöttek volna a szüleim, azonnal összeköltöztem volna veled. Nehogy apám mondja már meg 25+ évesen nekem, hogy kivel lehetek együtt. :D Ez talán 15 éves korban még elmegy, de egy életkorban, jogilag, törvényileg FELNŐTT (direkt írtam ennyit, mert érettség szempontból még nem biztos) embernek? Tök gáz.

2020. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!