Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy értette, hogy téged is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értette, hogy téged is szeretlek és öt is csak másképp?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje szakítottunk és van mindegyikünknek új kapcsolata, amik nem túl jók.

Pár napja beszélünk, többször mondta, hogy szeret és hiányzom neki és hogy fontos vagyok neki. Ma pedig, hogy szeret engem is és a barátnőjét is csak másképp és fontos vagyok neki.

Hogy értette engemis szeret de csak barátként?

Nekem ez az értelmezés jutott eszembe.

Ha valakinek van szabad ideje elmeselem az egész sztorit és szívesen meghallgatom a véleményeteket, tanácsokat!


Köszönöm a válaszokat!



2020. szept. 14. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

jajj de utálom ezeket a nyálas jószívű embereket...


Ez kb olyan, hogy egyikőtöket sem szereti igazán, és azért a szex beleférne még veled is, pláne ha esetleg a kapcsolatának vége szakadna...

2020. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Beteges, ha valaki az exével dumálgat.
2020. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Valamiért nem klappol a másik kapcsolat és ha esetleg befuccsolna, már most előre bebiztosítja magát nálad.
2020. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értette hogy

a) attól hogy szakítottatok még szívesen dugna veled időnként;

b) nem tudja mi lesz az új kapcsolatában, de ha ott mégsem jön be a lap addig szívesen eldekkolna nálad amíg nem lesz új kapcsolata.

2020. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!