Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után újra össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra össze jöttetek az exeddel és tényleg ő az igazi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szakítottatok végül mégis össze jöttetek és azóta is együtt vagytok? Van ilyen? Valaki tapasztalt ilyet? Elmesélnétek?

2020. máj. 30. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Velünk így volt. Igaz, mindkettőnk életében megjelent más, de nem is bírtunk lemondani egymásról. Tizenévesen jöttünk össze, első szerelem...

Mondták nekünk hogy sosem az első az igazi, az csak egy próba, hogy később rendes kapcsolatunk lehessen. Idővel tényleg elkezdtek mások érdekelni, de szeretni nem tudtunk senkit. Most hivatalosan nem vagyunk együtt, gyakorlatilag de. Annyi, hogy nem költöztem vissza hozzá.

2020. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is összejöttem szakítás pár hónappal az exemmel, de nem működött.
2020. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
#1: Hivatalosan nem vagyunk együtt, gyakorlatilag de. Tényleg igaz szerelem az, amikor fel se vállaljátok egymást.
2020. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bizonytalan vagyok. Messze lakik, első szerelem én szakítottam

(Ez volt a harmadik "mosolyszünet" ez viszont már január óta tart

Azóta nem beszéltünk nem láttam

Hiányzik, minden nap gondolok rá , de én dobtam ki úgymond és nem is az első eset mindig én gondoltam meg magam nincs pofám ráírni és keresni

Viszont ha megtenném és újrakezdenénk megint elbizonytalanodnék és kezdődne az egész előlröl.

Jöhetnek még válaszok :)köszi

2020. máj. 30. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
A kukából sem szedem vissza az ételt, így az ex is marad ex.
2020. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen próbálkozásom. Szintén első kapcsolat. Nagyjából két hónap után megbeszéltünk sokmindent és úgy döntöttünk megpróbáljuk. A szakításkor úgy éreztem ha még egyet bele rúgunk kb még egy év van a dologban. Nem sokat tévedtem. Kb még 8 hónapot voltunk együtt és újra ugyanolyan gáz lett minden és nagyjából egy év után úgy tudtunk szakítani hogy lezártuk. Én nem bánom azt a plusz egy évet de értelme nem igazán volt. Legközelebb már nem adom meg a lehetőséget ha így alakul. Viszont így legalább haragszom rád és mi lett volna ha nélkül tudtuk elengedni egymást.
2020. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 és fél éve vagyunk újra együtt. 1 éve együtt is élünk.

3 hónap után szétmentünk, én külföldre mentem, de nem bírtuk egymás nélkül. Távkapcsolat lett, majd vissza költöztem Magyarországra és újra megpróbáltuk együtt a randiktól a járásig majd összecuccoltunk.

2020. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A párommal 5 hónap után szakítottunk, majd kb. fél évre rá újra randizni kezdtünk. Most már együtt élünk. A szünet alatt is tartottuk a kapcsolatot, elmentünk kávézni, érdeklődtünk a másik iránt. Érdékesség volt, hogy kétszer is véletlenül egymásba futottunk, pedig Budapesten élünk, és elég kicsi volt rá az esély. Több hónapnyi beszélgetés és programozás után döntöttünk az újrakezdés mellett, mert rájöttünk, hogy egymást akarjuk, és a korábban fennálló problémák is megoldódtak. Az első szakítás amiatt volt, mert mindkettőnknek magánéleti gondjai voltak, és nem álltunk készen, de azt is nagyon szépen meg tudtuk beszélni.
2020. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet van még remény :)
2020. máj. 31. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!