Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyáltalán nem áll velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem áll velem szóba, mert kerestem amikor mondta hogy ne?

Figyelt kérdés
ha nem keresem elfelejt, ha keresem még inkább nem áll szóba. Rettentően fontos nekem, van mit tenni?
2020. szept. 23. 09:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Továbbra is csak magadat nyomorítod, vége van, fogadd el.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Jól eltaláltqd, valóban én vagyok.

Nem tudom elfogadni, mert tudnám máshogy csinálni, biztos vagyok benne hogy működhetne. Sok mindent olvastam és tanultam azóta, csak nagyon rosszul akartam ezeket tudtára adni. Mindenesetre azért elkezdtem magammal foglalkozni, hogy legyen előnye is ennek a tragédiának

2020. szept. 23. 18:25
 23/23 anonim ***** válasza:

Jesszus ember! Fogd már fel, hogy vège! 3 hónapja ezen picsogsz. Elhiszem, hogy szr dolog, meg váratlanul èrt, nem erre számítottál.

De èrtsd meg, hogy ez a nő nem szeret már, nagyon valószínűnek tartom, hogy mással van már, ès volt is már akkor is (vagy legalább alakulóban) mikor veled szakított.

Nem azèrt szakított, mert voltak hibák a kapcsolatotokban, hanem mert nem szeret. Ha szeretne, illetve szeretett volna, akkor megoldást keres ő is, ès nem szakít ilyen könnyen, mint ahogy leírtad. Szóval nem szeret. Állhatsz a fejed tetejèn is cigánykerék élet hányva, akkor sem fog ez már változni. Fogadd el, ès lèpj vègre tovább.

2020. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!